تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

اجاره کارگاه

اجاره کارگاه

زمانی که فرد یا مجموعه ای در پی انجام امور خود در فضای مسقف و فراخی هستند ، استفاده از سوله در اولویت کار آن ها قرار دارد . خرید یا اجاره کارگاه در تهران اعم از نمونه های بدون دیوار ، تک دهانه و چند دهانه ، چند ضلعی و قوسی ، با اهداف مختلفی انجام می پذیرد . محبوبیت و کاربرد سوله ها در برابر اجاره و خرید کارگاه یا فروش سوله برای کاربرد های صنعتی ، انبار ، سالن تولید ، مرغ داری ، گاو داری ، گلخانه ، سردخانه ، پرورش قارچ ، نگهداری از برخی مواد غذایی مانند گندم به جای سیلو ، انبار مهمات و آسایشگاه های نظامی و مصارف ورزشی به چشم نمی آید .

اگر فردی در پی اجاره انبار یا حتی سوله ارزان قیمت می باشد ، ملزم به کاهش سطح توقع و استانداردهای خود برای عقد قرارداد می باشد . به عنوان مثال با فرض ثبات همه متغیرها در هنگام بررسی یک عامل ، سوله یا انبار و سالن دور از تهران و مستقر در حومه شهر ، از اجاره انبار در قلب شهر یا محلات گران قیمت به مراتب ارزانتر می باشد . بدیهیست که استحکام بیشتر سازه به معنی محافظت بهتر کالاهای تحت حفاظت در شرایطی یکسان است ، هرچند هزینه اجاره آن بالاتر باشد .

اجاره املاک صنعتی مثل خرید مغازه ، اجاره کارگاه ، راه اندازی کارخانه و … یکی از مسائلی است که بیشتر از اجاره‌ی یک ملک مسکونی با حساسیت‌ های خاص روبرو بوده ونکات و قلق هایی وجود دارد که با دانستن آنها بهتر و راحت‌ تر می‌توانید به مشاور املاک مراجعه کنید و موارد مناسب خود را بیابید و قبل از عقد قرار داد با دقت آن ها را بسنجید.شاید مناطق زیادی وجود داشته باشد که بتوان خانه‌های مسکونی مناسبی

در آن‌ها یافته و زندگی کرد؛ اما طبیعتاً درباره‌ی اجاره ملک تجاری و صنعتی نمی‌توان به سادگی هر مغازه‌ یا کارگاهی را انتخاب کرد زیرا حساسیت‌های شغلی از اهمیت زیادی برخوردارند و قبل از اجاره ملک تجاری و صنعتی باید آن‌ها را در نظر گرفت.

سال‌هاست که صنعتگران زیادی به دنبال احداث خط تولید و خرید یا حتی اجاره کارخانه هستند و به همین دلیل این روزها کار تولید بسیار دشوار و مردافکن شده و بسیاری را نیز از میدان به درکرده است، همچنان هر کسی سعی می‌کند در این عرصه بماند و بجنگد .

ازچالش‌هایی که یک تولیدکننده یا صنعتگر برای زنده نگه‌داشتن چرخه تولید ، یا کسب و کار خود دارد , نبود فضای مناسب برای کسب‌وکارش میباشد. بسیار اتفاق می‌افتد که در جریان راه‌اندازی یا احداث واحد صنعتی، به اصطلاح، کار لنگ می‌شود و حتی بسیاری اوقات اتفاق می‌افتد که واحد صنعتی در نیمه‌ های راه متوقف می‌شود. پس برای جلوگیری از این اتفاق، اولین کاری که باید کرد این است که به میزان سرمایه نگاه کرد و یک برآورد هزینه دقیق از کار داشت.

هزینه راه‌اندازی عمدتا شامل هزینه‌های ثابت و هزینه‌ های جاری می‌باشد که معمولا در طرح توجیهی خط تولید محاسبه می‌شود.
در کنار همه این دغدغه‌هایی که این عزیزان برای تولید محصولات و خدمات خود دارند نرخ فزاینده اجاره کارگاه ، سوله یا کارخانه و املاک صنعتی در تهران را نیز می‌توان اضافه کرد.

ازاین‌رو تولیدکنندگان و بازرگانان تلاش دارند تا با اجاره کارگاه یا سوله و انبار با هزینه ی کمتر و ارزان تر در تهران بخشی از مشکلات و هزینه‌های خود را کاهش دهند.

متاسفانه رهن و اجاره کارگاه و سوله و واحدهای تجاری بزرگ ‌متراژ در ماه‌ های اخیر همسو با افزایش اجاره ‌بهای واحدهای مسکونی افزایش یافت.

اما در این بین میتوان برای خرید یا اجاره سوله برای ایجاد کارگاه و تولیدی ، به سراغ سوله های ارزان رفت .

در میان گونه های متنوعی از سوله های تولیدی در کشور ، سوله خرپایی یکی از مورد استقبال ترین سوله ها در این صنعت می باشد که به دلیل امکانات زیاد و متنوعی که دارد ، امکان ساخت و استفاده از آن ها در انواع صنعت ها و کاربری ها ایجاد شده است.
سازه های فضایی ( خرپا ) برای مقاصد صنعتی و غیر صنعتی شامل
اجاره کارگاه ساخت و تولید ، کارخانجات تولید با جرثقیل های سقفی ، سالن های ورزشگاهی ، تالار و نمایشگاهها ، ساختمانی و طبقاتی ، آشیانه های بزرگ تعمیر و نگهداری هواپیما ، ابر سازه ها و پل های بزرگ ، سقف بزرگ استادیوم ورزشی ، خطوط انتقال برق و برج ها ، سازه های وسایل شهربازی و …میباشد.
منظور از سوله های سبک سوله های خرپایی و منظور از سوله های سنگین سوله های تیرورقی می باشند.

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

۶۶۸۱۱۶۰۰-۰۹۱۲۱۵۱۵۶۸۸

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید