تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

اجاره کارگاه در تهران

اجاره کارگاه در تهران ؛ کارگاه، در لغت به معنی محل انجام کار اتاق یا ساختمانی است که هم فضا و هم ابزار(یا ماشین آلات ) مورد نیاز برای ساخت یا تعمیر کالا های ساخته‌ شده را ارائه می‌کند.

اجاره کارگاه صنعتی محلی است که کارگر به درخواست کارفرما یا نماینده‌ی او در آن جا کار می‌کند، از قبیل مؤسسات صنعتی، کشاورزی، معدنی، ساختمانی، ترابری، مسافربری، خدماتی، تجاری، تولیدی، اماکن عمومی و امثال آن‌ها. کلیه‌ی تأسیساتی که به اقتضای کار متعلق به کارگاه‌اند، از قبیل نمازخانه، ناهارخوری، تعاونی‌ها، شیرخوارگاه، مهد کودک، درمانگاه، حمام، آموزشگاه حرفه‌ای، قرائت‌خانه، کلاس‌های سوادآموزی و سایر مراکز آموزشی و اماکن مربوط به شورا و انجمن اسلامی و بسیج کارگران، ورزشگاه و وسایل ایاب و ذهاب و نظایر آن‌ها جزء کارگاه می‌باشند.

اجاره کارگاه
اجاره کارگاه

کارگاه ها طبیعتا” فاقد امور اداری و مالی مستقل هستند و بنابر این ، مدیریت مسؤول کارگاه حتی بیش از مدیریت اجرائی کارخانه جنبه ای منحصرا” فنٌی دارد : شخصی است متخصص و به خصوص مجرٌب امٌا به طورکلٌی هر کارخانه و هر کارگاه ، یک واحد تولیدی شناخته شده مدیریت آنان تا حدودی از مباحث مدیریت تولید است .

کارگاه

در این بین کارگاه‌ های عمرانی و ساختمانی قبل انجام پروژه های مختلف بعد از اجاره کارگاه در تهران باید از امکانات و شرایطی برخوردار شوند که اجرای عملیات را در آنها میسر سازد. طبیعتا یک کارگاه عمرانی یا ساختمانی به امکانات و شرایط مطلوب برای اجرای پروژه نیازمند است.
یکی از پیشنهاد های مفید در امر اجاره کارگاه در تهران مراجعه به شهرک های صنعتی میباشد . برای مثال شهرک صنعتی شمس آباد را در نظر بگیرید.

شهرک صنعتی شمس اباد یکی از بهترین و مجهزترین شهرک های صنعتی در اطراف تهران میباشد که با بیش از چندین هزار کارخانه فعال صنعتی، ظرفیت اشتغال بیش از 12000 نیروی کار فعال را دارد. قرارگرفتن تحت وزارت صنایع و معادن سبب شده تا صنعتگران رغبت بیشتری به سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی داشته باشند و به دنبال خرید و فروش سوله ، کارگاه ، اجاره کارگاه در تهران یا حتی کارخانه و املاک صنعتی دیگر باشند.

از دیگر شهرک های مناسب برای سرمایه گذاری و گزینه های پیش رو برای اجاره کارگاه در تهران میتوان به شهرک صنعتی پرند اشاره کرد.شهرک صنعتی پرند به عنوان یکی از بزرگترین شهرک‌های استان تهران دارای ۲ فاز متفاوت از یکدیگر است .

در زمان خرید کارگاه صنعتی یا اجاره کارگاه در تهران اگر داخل شهرک صنعتی باشد قبل از تنظیم هرگونه مبایعه نامه یا قولنامه حتما به دفتر هیت مدیره شهرک مراجعه نموده و از کم و کیف دادگاه مورد معامله آگاه شوید چرا که این مرجع همان حکم اداره ثبت و اسناد و املاک را دارد که رزومه و سوابق آن ملک در آن می باشد در این جا شما می توانید از بدهی های احتمالی خلع ید یا مسایل حقوقی یا موارد رهنی ملک مطلع شده و سپس اقدام به خرید نمایید .

بنر

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

66811600

09121213368

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید