تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

اجاره کارخانه تهران

اجاره کارخانه تهران

اجاره املاک صنعتی مثل مغازه کارگاه اجاره کارخانه تهران و … یکی از مسائلی است که بیشتر از اجاره‌ی یک ملک مسکونی با حساسیت‌ های خاص روبرو بوده ونکات و قلق هایی وجود دارد که با دانستن آنها بهتر و راحت‌تر می‌توانید به مشاور املاک مراجعه کنید و موارد مناسب خود را بیابید و قبل از عقد قرار داد با دقت آن ها را بسنجید.

سال‌هاست که صنعتگران زیادی به دنبال احداث خط تولید و خرید یا حتی اجاره کارخانه هستند و به همین دلیل این روزها کار تولید بسیار دشوار و مردافکن شده و بسیاری را نیز از میدان به درکرده است، همچنان هر کسی سعی می‌کند در این عرصه بماند و بجنگد. باید بدانید که احداث یک واحد صنعتی اصولی دارد که در نظر گرفتن آنها ضروری است.

شاید مناطق زیادی وجود داشته باشد که بتوان خانه‌های مسکونی مناسبی در آن‌ها یافته و زندگی کرد؛ اما طبیعتاً درباره‌ی اجاره ملک تجاری و صنعتی نمی‌توان به سادگی هر مغازه‌ یا کارگاهی را انتخاب کرد زیرا حساسیت‌های شغلی از اهمیت زیادی برخوردارند و قبل از اجاره ملک تجاری و صنعتی باید آن‌ها را در نظر گرفت.
بنابر این در زمینه ی خرید یا رهن و اجاره کارخانه تهران یا املاک صنعتی و تجاری معیارهایی بسیار اهمیت دارند که شامل موارد زیر میشود.
کاربری ملک؛
نوع ملک و منطقه‌ی آن؛
متراژ ملک؛
حداکثر بودجه؛
دسترسی‌ها.
باید به نوع ملکی که اجاره می‌کنید دقت داشته باشید. آیا ملک مورد نظر شما برای راه‌اندازی اداره و شرکت اجاره خواهد شد یا قصد ایجاد مرکز تفریحی، فروشگاه، رستوران و … را دارید. باید ببینید که ملک اجاره‌ای برای هدف شما مناسب است یا خیر. ضمن اینکه راه‌اندازی کسب‌ وکار شما در مکانی که اجاره می‌کنید، باید از نظر قانونی فاقد مشکل باشد. ملک تجاری، تفریحی، مسکونی، اداری و… ملزومات و ویژگی‌های خاص خود را دارد.

در رهن و اجاره ی املاک صنعتی و کارگاه های بزرگ یا اجاره کارخانه تهران قولنامه های دستی و غیر رسمی توصیه نمیشود اما حتما باید توسط مشاور املاک مطمئن انجام گیرد.و تمام قوانین در نظر گرفته شود, چراکه سهل انگاری در تنظیم و عقد قرارداد اجاره املاک تجاری و صنعتی و عدم آشنایی با قوانین مرتبط با نکات قانونی و قراردادی میتواند طرفین معامله را دچار شبهات و مشکلاتی کند.

تنظیم و ثبت قولنامه رهن و اجاره املاک صنعتی بزرگ و پر ریسک مثلا اجاره کارخانه تهران, در دفا‌تر اسناد رسمی ، قرارداد استیجاری ملک تجاری و صنعتی را رسمی میکند. اما معاملات استیجاری که در بنگاه ها و در فرم‌ های اتحادیه املاک تنظیم می‌شود، از نوع قراردادهای عادی است. پس بهتر است در صورت تنظیم قرارداد اجاره کارخانه تهران در بنگاه ها ، علاوه بر بررسی مجوز کسب محل ، حتما قرارداد را در سامانه اسناد و املاک ثبت و کد رهگیری دریافت گردد.

قرارداد یعنی پیش بینی آینده و قرارداد خوب آن است که دو طرف قرارداد، تمام مواردی را که لازم است مشخص کرده باشند. پس شایان ذکر است مشاوران املاک توجه کنند که اگر اجاره نامه را به صورت پیش نویس تهیه می‎کنند تا بعدا با دریافت کد رهگیری نسخه نهایی آن را چاپ کنند، باز هم باید موارد ذکر شده در ماده یک را در پیش نویس اجاره کارخانه تهران یا کارگاه رعایت کنند.

چون گاهی قبل از گرفتن کد رهگیری میان موجر و مستاجر اختلافی پیش می‎آید که پس از شکایت و طرح دعوا اگر قرارداد ملاحظه شود و در آن مشخصات به طریقی که باید, درج نشده باشد با مشکل صنفی و حقوقی به واسطه معتبر نبودن قرارداد مواجه خواهند شد. بنابراین همه موجران و مستاجران باید ذیل پیش نویس را نیز امضا کرده و اثر انگشت خود را ثبت کنند.

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

۶۶۸۱۱۶۰۰-۰۹۱۲۱۵۱۵۶۸۸

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید