تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

کارخانه ارزان

کارخانه ارزان ؛برای داشتن اطلاعات در رابطه با کارخانه ارزان ، اطلاعاتی از قبیل نحوه خرید و مناطق مورد نظر ،شما را در یک خرید خوب موفق خواهد کرد.با داشتن اطلاعات کافی دید بهتری نسبت به این مقوله پیدا خواهید کرد.

در این مطلب سعی داریم که شما را با مبحث کارخانه ارزان آشنا کنیم تا بتوانید دید کلی به این موضوع داشته باشید تا برای گرفتن کارخانه ارزان با ملاکهای آن آشنا باشید تا سریعتر به نتیجه برسید .

خیلی از افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند، در ذهنشان این تصور شکل گرفته است که بتوانند سرمایه خود را با یک ریسک نسبتاً عاقلانه در یک جای خیلی مطمئن با سود بالاتر از تورمی که در کشور ما وجود دارد سرمایه گذاری کنند و در نهایت هم سود کنند و هم از کاهش ارزش پول آن ها جلوگیری شود.

عوامل موثر در قیمت کارخانه

برای احداث یا  خرید کارخانه غرب تهران  و راه‌اندازی خط تولید با حداقل هزینه، مقاله‌ ی زیر را مطالعه نمایید.
عوامل موثر در تعیین هزینه راه‌اندازی خط تولید عبارتند از:
ظرفیت خط تولید
تعداد نیروی انسانی مورد استفاده در خط تولید (اتومات و یا نیمه اتومات بودن خط تولید)
نو یا اورهال بودن ماشین‌آلات خط تولید
نوع بهره برداری از خط تولید
محل و موقعیت اجرای خط تولید

خرید کارخانه غرب تهران

سرمایه گذاری در کشوری مانند ما که گرفتار تورم است، کمی پیچیده تر است. اگر سود سرمایه گذاری که انجام داده اید در نهایت از تورم کمتر باشد، یعنی شما بازدهی منفی داشته اید. بنابراین پیش از هر اقدامی برای سرمایه گذاری باید تورم را پیش بینی کرد. به همین دلیل در انتخاب نوع سرمایه گذاری با سود بالا باید نهایت دقت را به خرج دهید که متناسب با ریسک آن صاحب سود شوید.

سرمایه گذاری با سود بالا بدون ریسک کردن خیلی منطقی به نظر نمی رسد. سرمایه گذاری که اصل پول را تضمین کند و در نهایت سود زیادی عاید شما کند فقط در رؤیاها اتفاق می افتد. درست است که برای سرمایه گذاری با مدیریت درست ثروت به سرمایه نیاز دارید، اما پیش از آن یک ذهن ثروتمند می خواهید تا از سرمایه گذاری که انجام داده اید، سود بالا نصیبتان شود. یکی از این گزینه ها که میتواند برای سرمایه گذاری مناسب باشد ایجاد خط تولید و احداث یا خرید کارخانه ارزان است .

حتماً شما هم بارها شنیده اید که افرادی توانسته اند از راه هایی به سود کلان دست یابند، اما خیلی های دیگر از همان راه ها نه تنها سودی به دست نیاورده اند بلکه متحمل ضرر و زیان هم شده اند.ایجاد خط تولید و احداث یا خرید کارخانه ارزان نیز جزو همین دسته است که ممکن است از نظر بسیاری از صنعتگران کار پر ریسکی باشد.

می توان یکی از اساسی ترین تفاوت ها بین افرادی که ثروتمند هستند و آنها که نیستند را داشتن ذهن ثروتمند دانست. استان تهران به‌‌دلیل وسعتش فرصت بسیار مغتنمی برای کارخانه‌های تولیدی و تولیدکنندگان و افرادی که به دنبال اجاره کارخانه ارزان قیمت تهران ارزان هستند فراهم کرده است ؛ چرا که این استان از شهرک‌های صنعتی بزرگ و متوسطی برخوردار است که در خود کارخانه‌های و کارگاه‌های تولیدی کوچک‌وبزرگی جای داده است.
بنابر این یکی از بهترین سرمایه‌گذاری ها در شهرک‌های صنعتی، خرید کارخانه ارزان یا خرید زمین است.

استراتژی خرید کارخانه

سرمایه‌گذاری فرآیندی استراتژیک است و در سطح بنگاه اقتصادی و سطح کلان از چنان اهمیتی برخوردار است که نمی‌توان بدون توجه به آن، به اهداف توسعه پایدار دست یافت. سرمایه‌گذاری عبارت است از هرگونه فدا کردن ارزشی در حال حاضر (که معمولاً مشخص است) به امید به دست آوردن هرگونه ارزشی در زمان آینده (که معمولاً اندازه یا کیفیت آن نامعلوم است). به عبارتی سرمایه‌گذار در حال حاضر، ارزش مشخصی را فدا می‌کند تا در قبال آن در آینده ارزش خاصی که مورد نظرش است بدست آورد.

کارخانه ارزان قیمت

به فعالیت‌های سرمایه‌گذاری زودبازده و یا سرمایه‌گذاری که دوره زمانی کوتاه‌مدت نظیر یک سال دو سال را پوشش می‌دهد سرمایه گذاری کوتاه مدت میگویند به عبارتی در این‌گونه سرمایه‌گذاری، اولاً امکان تبدیل به نقد شدن سرمایه‌گذاری وجود دارد. نظیر خرید و فروش سهام. ثانیاً ارزش خرید و فروش آن در هر زمان معین امکان‌پذیر باشد. ثالثاً هدف آن تا حدود زیادی جنبه مالی دارد و اهدافی نظیر کنترل سازمانی و غیره وجود ندارد.

و اما سرمایه گذاری بلندمدت؛ سرمایه‌گذاری روی دارایی‌های مولد که می‌تواند کالای واسطه یا نهایی یا هر دو را تولید نماید، صورت می‌گیرد. در بنگاه اقتصادی، سرمایه گذاری در خرید کارخانه ارزان و با احداث آن، ساختمان و زمین و ماشین‌آلات، بلندمدت تلقی می‌شود. در اقتصاد کلان، فعالیت‌های عمرانی دولت به‌عنوان سرمایه‌گذاری بلندمدت تلقی می‌شود. عمر سرمایه‌گذاری بلندمدت بیش از دو سال و تا 5 سال است.

باید دقت کنید که بودجه‌ی مورد نظر شما برای خرید یا اجاره‌ی ملک مثلا کارخانه ارزان به چه میزان است. قیمت ملک در منطقه‌ی دلخواه‌تان متری چند است. علاوه بر این اگر بودجه ی کافی برای خرید یک کارخانه ارزان را ندارید و به فکر رهن یا اجاره کارخانه ارزان هستید باید از افزایش درصد سالانه‌ی اجاره نیز آگاه باشید و آن را برای تنظیم بودجه‌ی سالیانه‌تان با درآمد و سرمایه خود بسنجید.

گام بعدی بعد از یافتن ملک مناسب برای خرید یا اجاره مراجعه به مشاوره‌ی املاک است.برای خریدن کارخانه ارزان قیمت مشاور املاک در بعضی موارد نماینده‌ی منتخب صاحب ملک است و پس از اصطلاحا جوش دادن معامله مبلغی را به‌عنوان حق‌العمل دریافت می‌کند. در ایران مشاورین املاک بیشتر نقش طرف سوم معامله را بازی می‌کنند و عنوانی برای نماینده‌ی مستأجر در بازار املاک وجود ندارد.

اما مشاورین املاک می‌توانند به افراد جویای ملک مثل خرید کارخانه ارزان ارزان کمک کنند تا به مورد دلخواه و موردنظرشان برسند زیرا آنها اطلاعات خوبی درباره‌ی موارد مختلف موجود در محل، آشنایی با منطقه و قیمت‌ها دارند و مهارت‌شان در چانه‌ زنی و مذاکره نیز می‌تواند در پیشبرد معاملات نقش مهمی ایفا کند.

بنر

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

021-66811600  –  09121213368

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

نظرتان را بنویسید