تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

مشاور املاک صنعتی در تهران

مشاور املاک صنعتی در تهران

گرچه رشد روزافزون اینترنت و فضای مجازی سبب کاهش رونق کسب و کارهای سنتی و تبدیل آن به برخی کسب و کارهای اینترنتی را در پی داشته،اما همین موضوع باعث ورود افراد غیرمتخصص به حوزه خرید و فروش در زمینه مشاور املاک صنعتی در تهران شده است.
دیگر مثل سال‌های گذشته از آگهی‌های روزنامه برای خرید کارخانه و مشاهده قیمت زمین یا اجاره املاک صنعتی در تهران استفاده نمی‌شود و این آگهی‌های روزنامه‌ای جای خود را به آگهی‌های اینترنتی دادند.

صنعت ساختمان یک صنعت مادر است و حدود 50 صنعت به آن وابسته هستند. صنایع فولاد و آهن، صنایع سنگ و معدن، صنعت سیمان و… ارتباط مستقیم با قیمت ساختمان و مسکن و حتی ملک صنعتی دارند. کوچک‌ترین تغییر در هر یک از این صنایع مثل تکه سنگی است که به سمت حوض قیمت ملک پرتاب می‌شود و آن را دچار تلاطم می‌کند. با وجود این عوامل تاثیرگذار بعید به نظر می‌رسد یک شهروند عادی بتواند بخش اعظم وقت خود را صرف پرس‌وجو از قیمت‌ها کند و مدام از این بنگاه به بنگاه دیگر در پی یافتن تغییرات قیمت باشد.

مشاور املاک صنعتی در تهران
مشاور املاک صنعتی در تهران

از آن‌جا که اقتصاد ایران همواره با تغییرات غیرقابل پیش‌بینی همراه است، عجیب نیست که تغییرات بازار ارز و طلا نیز، بازار ملک و مسکن را دچار تحولات قیمت کند. با افزایش قیمت ارز و سکه، بازار مسکن و املاک صنعتی هم تغییراتی خواهد داشت و خریداران باید از طریق مشاور املاک صنعتی در تهران پیگیر این اطلاعات باشند
خوشبختانه ما در قرن 21 زندگی می‌کنیم و امکان دسترسی به بسیاری از اطلاعات آسان و سریع است. سایت اینترنتی مشاور املاک صنعتی هیراد برای حل این مشکل به کمک شما آمده‌ است. املاک هیراد همواره سعی داشته است که بهترین و دقیق‌ترین اطلاعات مربوط به قیمت املاک را در اختیار کاربرانش قرار دهد
و در دسته ی به روز ترین مشاور املاک صنعتی در تهران قرار گیرد . این اطلاعات پیوسته به‌روز می‌شوند تا قیمت‌های دقیق و کارشناسی به مخاطب عرضه شود. بنابراین اگر قصد خرید یا فروش ملک دارید قبل از هر کاری به سایت ما سری زده اطلاعات خود را بیشتر کنید
در رابطه با حق کمیسیون مشاورین املاک نیز باید بگوییم که مثل دستمزد سایر مشاغل در تمام معاملات ملکی پرداخت می‌شود.
با توجه به بازار املاک، حق کمیسیون مشاور املاک صنعتی در تهران بر اساس مصوبه صنف برای هر معامله بر اساس فاکتورهای خاصی محاسبه می‌شود.
مشاورین املاک موظفند، بر اساس تعرفه‌ای که هر سال از سوی اتحادیه مشاورین املاک شهرشان ابلاغ می‏شود، از طرفین معامله کارمزد بگیرند.
نرخ‌های محاسباتی حق کمیسیون مشاورین املاک هر ساله توسط اتحادیه املاک هر شهر به مشاورین ابلاغ می‌شود
و آنها باید طبق آن برای دریافت حق‌الزحمه معاملاتی خود اقدام کنند.
رهن و اجاره یا خرید و فروش املاک صنعتی موضوعی نیست که آن را ساده بگیرید باید به نوع ملکی که آن را معامله می‌کنید نیز دقت داشته باشید. 

آیا ملک مورد نظر شما برای راه‌اندازی اداره و شرکت اجاره خواهد شد؟
یا قصد ایجاد مرکز تفریحی، فروشگاه، رستوران و … را دارید.
باید ببینید وقتی یک مشاور املاک صنعتی در تهران ملکی را به شما پیشنهاد میدهد برای هدف شما مناسب است یا خیر.
ضمن اینکه راه‌اندازی کسب‌وکار شما در مکانی که رهن واجاره می‌کنید یا میخرید، باید از نظر قانونی فاقد مشکل باشد.
املاک هیراد شمارا برای یک انتخاب هوشمندانه راهنمایی میکند

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از 20 سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری   و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

66811600-09121515688

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید