تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

املاک صنعتی فتح تهران

املاک صنعتی فتح تهران؛ موضوعی که امروز در این مطلب به آن خواهیم پرداخت و تحلیل خواهیم کرد تا شما را با آن بیشتر آشنا کنیم.
یکی از بزرگراه های تهران بزرگراه فتح است که از میدان فتح آغاز شده و به طول بیست و یک کیلومتر است که فروش املاک صنعتی در تهران در این منطقه بسیار اتفاق می افتد.
در سه راه کاروانسرا سنگی به بزرگراه شهید لشگری (مخصوص کرج) می پیوندد که قرار است با گشایش تقاطع غیر هم سطح کاروانسرا به بزرگراه رسالت نیز بپیوندد. شهرقدس-کیلومتر ۲۰ ، شهرها، شهرک ها و محله های نزدیک بزرگراه: شهرک دانش ، خلیج فارس(شماره ۲)
جاده مخصوص، قدیم و فتح، نام‌های آشنا برای معابر غربی تهران و رسیدن رهگذران به البرز است؛
معابری که با گذر و نظاره‌گری در هرگوشه‌ای از آن، چشم بر املاک صنعتی فتح تهران و واحدهای صنعتی خرد و متوسط در حال فعالیت دوخته می‌شود.
البته باید عنوان شود که وجود صنایع مادر خودروسازی بر ساخت و فعالیت آنها تاثیرگذار بوده است.

املاک صنعتی فتح جاده مخصوص
بسیاری از صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی غرب و جنوب غرب و املاک صنعتی فتح جاده مخصوص تهران ایجاد و بسیاری انتقالی بوده‌اند چنان‌که برخی از واحدهای صنعتی تجمیع‌ شده در منطقه صنعتی غرب تهران در جاده قدیم و جاده مخصوص تهران-کرج از سال‌های گذشته  با ایجاد شهرک‌های صنعتی از تهران منتقل شده‌اند.
یداله صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اظهار کرد: اکنون در شهرک‌های صنعتی نزدیک به منطقه غرب و جنوب غرب تهران دیگر زمینی برای واگذاری و انتقال صنایع آلاینده و مزاحم شهری وجود ندارد.

وی ادامه داد: صنایعی که هنوز در بافت شهری تهران مانده‌اند نیز شرایط ویژه خود را دارند زیرساخت‌هایی که ایجاد کرده‌اند  و سرمایه‌گذاری‌هایی که شده، سنگین است و ایجاد این زیرساخت‌ها با توجه به محدودیتی که در شهرک‌های صنعتی وجود دارد، امکان‌پذیر نیست.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: مهم‌ترین دلیل که صاحبان صنایع قدیمی از بافت شهری تهران انگیزه خروج ندارند
در مشکلات تامین نیروی انسانی متخصص است. این افراد کمتر حاضر به خروج از محدوده شهر تهران هستند و کارفرما را با مشکل روبه‌رو می‌کنند
چراکه نیروی انسانی ماهر ترجیح می‌دهد در فاصله کمتری از محل سکونت خود اشتغال داشته باشد.  بنابراین جابه‌جایی صنایع از بافت شهری تهران به داخل شهرک‌های صنعتی دچار چالش تامین نیروی انسانی متخصص و ماهر است.
منطقه صنعتی فتح یازدهم یکی از بافت های مهم این بزرگراه در زمینه ی مشاور املاک صنعتی غرب تهران فتح تهران  در کیلومتر 4 (جاده قدیم کرج )است. این منطقه صنعتی به دلیل جغرافیایی و داشتن ماشین الات پیشرفته داشتن تجارب بالای متخصصین  و نزدیکی به شهر تهران این منطقه صنعتی را به یک کلونی با ارزش صنعتی تبدیل کرده است.

فروش املاک صنعتی در تهران
حضور تمامی بخشهای درگیر با صنعت، خصوصی و دولتی گواه این بیان میباشد. فتح یازدهم نقش بسیار اساسی در تمامی جریانات تحول در صنعت ایران داشته و دارد  ارزش سرمایه گزاری در این منطقه صنعتی بالغ بر 4000ملیارد میباشد توجه خاص به این منطقه توسط مسئولین میتواند رشد بالای صنعت تخصصی در ایران را افزایش داده و موجب الگو شدن برای سایر مناطق گردد.
از صنایع عمده املاک صنعتی جاده مخصوص  در خیابان یازدهم خدمات فرز cncتراش cncوایرکات ،واتر جت ،پلاسما ، لیزر ،بورینگ ،پانچ،خم برش،دنده زنی، ماشین سازی ، جوش ارگون، قالب سازی، سنگ محور و…………. را میتوان نام برد .
صنعت کاران املاک صنعتی فتح تهران در هر شرایطی تعهد خود را در صنعت انجام داده اند جالب اینکه این منطقه کمترین امکانات رفاهی را از دولت دریافت نموده است.
راهای دسترسی به فتح یازدهم. از داخل شهر میدان ازادی به سوی میدان فتح و بزرگراه فتح وبا استفاده از لاین کند رو بعد از شیر پاستوریزه امکان پذیر می باشد.
از بیرون شهر تهران خواه از شرق یاغرب تهران یا عزیزانی که از شرق و جنوب و غرب کشور قصد عزیمت به این منطقه صنعتی را دارند بهترین راه دسترسی بزرگراه ازادگان میباشد .با وارد شدن به این بزرگراه و ورود به بزرگراه فتح شرق می توانند به فتح یازدهم دست پیدا نمایند.

بنر

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

021-66811600  –  09121213368

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید