تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

کارگاه صنعتی ارزان

کارگاه صنعتی ارزان ؛ تعداد زیادی از واحدهای تولیدی و همین طور کسب و کارهایی که نوپا و در حال گسترش یافتن می باشند برای اینکه بتوانند فعالیت کاری خود را انجام دهند باید برای خرید کارگاه اقدام نمایند، همانطور که از نام اجاره کارگاه صنعتی مشخص است یک مکان می باشد که به افراد اجازه عملی کردن کار و اهداف خاص آنها را می دهد. در واقع منظور از کارگاه مکانی است که کارگران با توجه به درخواست کارفرما و یا نماینده او در آنجا به کار کردن مشغول می شود، کارگاه ها براساس کلیه کارهایی که در آن انجام می شوند در دو دسته تولیدی و صنعتی قرار می گیرند. برخی از افراد این نظر را دارند که املاک کارگاهی یک نوع ملک تجاری می باشند که در آن فعالیت های تجاری صورت می گیرد، خوب است بدانید که بیشتر صنایع ساخت و ساز، خدمات، مسافربری و غیره کارگاه های تخصصی دارند.

کارگاه صنعتی ارزان
کارگاه صنعتی ارزان

عوامل موثر در راه اندازی شهرک صنعتی

به طور قطع نمیتوان منکر این موضوع شد که پیشرفت جامعه برای برطرف کردن نیازهای انسانی، منجر به تاسیس کارخانه های متعدد و یا ایجاد خط تولید های بسیار شده است. هر کدام از این کارخانه ها یا کارگاه ارزان و خطوط تولید که راه اندازی میشوند ، بخشی از نیازهای انسان را برطرف می کند.

برای مثال یکی از مزیت های راه اندازی این کسب و کارها تولید اشتغال است. برای تاسیس کارخانه یا کارگاه نیازمند به افراد ماهر و نیمه ماهر می باشد؛ که هرکدام در بخشی از این خط تولید به فعالیت می پردازند. تاسیس یا راه اندازی خط تولید مثلا خرید کارخانه یا کارگاه ارزان , باعث کاهش بیکاری نیروی کار شده و افراد زیادی مشغول به کار می شوند. بنابراین تاسیس کارخانه نیز جزئی از کسب و کار به حساب می آید.

همانطور که مشخص میباشد همواره در ایجاد یا توسعه انواع مشاغل نیاز به محوطه های بزرگ وجود دارد.که برای این امر سوله ها بهترین گزینه هستند.سوله های جدید کیفیت و استحکام بیشتری نسبت به مدل های قدیمی خود دارند. همچنین این سوله ها زمان ساخت کمتری نسبت به گذشته دارند که این ویژگی ها سوله ها را بسیار جذاب کرده است، و نیاز صنعتگرانی که در پی کارگاه ارزان و فضایی برای صنعت خود هستند را به راحتی پاسخگو میباشد.

خرید و فروش املاک صنعتی در شهرك هاي صنعتي نسبت به مناطق دیگر شهری آسان تر میباشد.

زیرا شهرک های صنعتی مطابق با اصول فني ومهندسي احداث مي گردند و ضمن رعايت ضوابط و مقررات زيست محيطي ، از قابليت هاي مناسب جهت سرمايه گذاري در اكثر رشته هاي صنعتي برخوردار مي باشند و پرداخت هزينه حق انتفاع و بهره برداري از تاسيسات بصورت نقد و اقساط امكان پذير مي باشد. و حتی نيازي به اخذ مجوزهاي جداگانه از ادارات و سازمانهاي متعدد نيست. مورد دیگری که باید بدانید این است که شهركهاي صنعتي از قانون شهرداريها مستنثي هستند.

صدور مجوزهاي ساخت و ساز و پايان كار بصورت رايگان صورت مي پذيريد. و به دليل استفاده از خدمات مشترك ، هزينه هاي سرمايه گذاري كاهش مي يابد.
خدمات جانبي نیز از قبيل شعب بانك ، دفاتر بيمه و رستوران …. بسیار در دسترس است.

تامين امكانات زيربنايي هم از جمله آب ، برق ، گاز، تلفن ، تصفيه خانه فاضلاب ، ايستگاه آتش نشاني و ساختمانهاي جنبي در شهركها و نواحي صنعتي تسهيل مي گردد.
میدانید که راه اندازی هر کسب و کاری در هر مقیاسی می تواند صاحب آن را با چالش های فراوانی روبه روکند ، خصوصا اگر این کسب و کار راه اندازی یک خط تولیدی و خرید کارخانه یا کارگاه ارزان باشد. به تصور خیلی از افراد که علاقه ای به تولید و راه اندازی کسب و کاری دارند، مهمترین چالش و مشکل پیش روی آنها نبود سرمایه کافی و یا کمبود نقدینگی است.
استان تهران پوشیده از مناطق صنعتی زیادی شده که بسیار مناسب صنعتگرانی است که به دنبال اجاره کارگاه ارزان و سوله و املاک صنعتی هستند.

کارگاه صنعتی ارزان
کارگاه صنعتی ارزان

مناطق صنعتی

منطقه صنعتی جاده مخصوص کرج ، منطقه صنعتی جاده قدیم کرج ، منطقه صنعتی گرمدره ، زاگرس ، رضوانیه ، رباط ماشین ، قلعه حسن خان ، شهریار ، منطقه صنعتی آدران ، منطقه صنعتی احمد آباد مستوفی ، ۶۰ متری شورآباد ، کهریزک ، جاده ساوه ، رباط کریم ، منطقه صنعتی بزرگراه آزادگان ، منطقه صنعتی حومه کرج ، منطقه صنعتی کرج تا قزوین ، منطقه صنعتی جنوب تهران ، شرق تهران ، محمد شهر ، زاویه ، خیابان اتحاد ، جاده خاوران ، حسن اباد فشاپویه ، کاظم آباد.

این مناطق گزینه ی خوبی برای اجاره کارگاه ارزان قیمت ،برای تولید کنندگان یا صنعتگرانی است که به دنبال کم کردن هزینه هایشان هستند.

خرید کارگاه

خرید کارگاه و به طور کلی املاک صنعتی از جمله سوله، کارخانه و مواردی از این قبیل با ملک های مسکونی و تجاری مانند آپارتمان و مغازه ها دارای تفاوت های فراوانی می باشد. به همین جهت تمام کسانی که برای خرید یک کارگاه اقدام می کنند باید در مورد نکات اولیه و مهم که به قراردادهای املاک مربوط هستند اطلاعات جامع و دقیق داشته باشد. در صورتی که شما بدون داشتن آشنایی و آگاهی لازم با نکات حقوقی در معاملات ملکی یک کارگاه را خریداری نمایید باعث به وجود آمدن اختلاف های فراوان در چنین اموراتی می شود. لازم به ذکر است که اگر توانایی خرید کارگاه را ندارید امکان رهن و یا اجاره کردن آن با قیمت مناسب نیز امکان پذیر خواهد بود، اما توجه داشته باشید که به منظور اجاره انبار، کارگاه و یا سوله با مناسب ترین قیمت کاهش دادن سطح انتظارات از استانداردها اهمیت بالایی دارد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

تلفن تماس:

02166811600

09121213365

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید