تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

کارگاه ارزان

کارگاه ارزان ؛ برای آشنایی با مقوله ی مربوط به کارگاه ارزان در این مطلب میتوانید با ما همراه باشید،توضیحات کاملی در مورد این موضوع برای شما در این مطلب داده شده که میتوانید با مطالعه ی آن دید بهتری در مورد این موضوع بدست بیاورید. برای داشتن یک کارگاه ارزان باید به نکاتی توجه داشته باشید.که به آن می پردازیم.

همانطور که میدانید و بارها در این باره صحبت کرده ایم ، شهرک و کارگاه صنعتی مناطقی هستند که به منظور توسعه صنعتی و متمرکز شدن تولیدات صنعتی در نظر گرفته شده است. هدف از ایجاد شهرک صنعتی، توسعه صنعتی کشور در خارج از مناطق شهری است تا تاثیرات منفی بار صنعتی بر ساکنین شهری را به حداقل برساند. و آلایندگی را کم کرده و با دسترسی آسان به مسیر حمل و نقل، کمترین بار ترافیکی را در مناطق شهرنشین به بار آورد.

کارگاه ارزان
کارگاه ارزان

به طور قطع نمیتوان منکر این موضوع شد که پیشرفت جامعه برای برطرف کردن نیازهای انسانی، منجر به تاسیس کارخانه های متعدد و یا ایجاد خط تولید های بسیار شده است. هر کدام از این کارخانه ها یا کارگاه ارزان و خطوط تولید که راه اندازی میشوند ، بخشی از نیازهای انسان را برطرف می کند.

کارگاه ارزان قیمت

برای مثال یکی از مزیت های راه اندازی این کسب و کارها تولید اشتغال است. برای تاسیس کارخانه یا کارگاه نیازمند به افراد ماهر و نیمه ماهر می باشد؛ که هرکدام در بخشی از این خط تولید به فعالیت می پردازند. تاسیس یا راه اندازی خط تولید مثلا خرید کارخانه یا کارگاه ارزان , باعث کاهش بیکاری نیروی کار شده و افراد زیادی مشغول به کار می شوند. بنابراین تاسیس کارخانه نیز جزئی از کسب و کار به حساب می آید.

همانطور که مشخص میباشد همواره در ایجاد یا توسعه انواع مشاغل نیاز به محوطه های بزرگ وجود دارد.که برای این امر سوله ها بهترین گزینه هستند.سوله های جدید کیفیت و استحکام بیشتری نسبت به مدل های قدیمی خود دارند. همچنین این سوله ها زمان ساخت کمتری نسبت به گذشته دارند که این ویژگی ها سوله ها را بسیار جذاب کرده است، و نیاز صنعتگرانی که در پی کارگاه ارزان و فضایی برای صنعت خود هستند را به راحتی پاسخگو میباشد.

خرید و فروش املاک صنعتی در شهرك هاي صنعتي نسبت به مناطق دیگر شهری آسان تر میباشد.
زیرا شهرک های صنعتی مطابق با اصول فني ومهندسي احداث مي گردند و ضمن رعايت ضوابط و مقررات زيست محيطي ، از قابليت هاي مناسب جهت سرمايه گذاري در اكثر رشته هاي صنعتي برخوردار مي باشند و پرداخت هزينه حق انتفاع و بهره برداري از تاسيسات بصورت نقد و اقساط امكان پذير مي باشد. و حتی نيازي به اخذ مجوزهاي جداگانه از ادارات و سازمانهاي متعدد نيست. مورد دیگری که باید بدانید این است که شهركهاي صنعتي از قانون شهرداريها مستنثي هستند.

صدور مجوزهاي ساخت و ساز و پايان كار بصورت رايگان صورت مي پذيريد. و به دليل استفاده از خدمات مشترك ، هزينه هاي سرمايه گذاري كاهش مي يابد.

خدمات جانبي نیز از قبيل شعب بانك ، دفاتر بيمه و رستوران …. بسیار در دسترس است.
تامين امكانات زيربنايي هم از جمله آب ، برق ، گاز، تلفن ، تصفيه خانه فاضلاب ، ايستگاه آتش نشاني و ساختمانهاي جنبي در شهركها و نواحي صنعتي تسهيل مي گردد.

میدانید که راه اندازی هر کسب و کاری در هر مقیاسی می تواند صاحب آن را با چالش های فراوانی روبه روکند ، خصوصا اگر این کسب و کار راه اندازی یک خط تولیدی و خرید کارخانه یا کارگاه ارزان باشد. به تصور خیلی از افراد که علاقه ای به تولید و راه اندازی کسب و کاری دارند، مهمترین چالش و مشکل پیش روی آنها نبود سرمایه کافی و یا کمبود نقدینگی است.

کارگاه ارزان درفتح
کارگاه ارزان درفتح

مناطق صنعتی

استان تهران پوشیده از مناطق صنعتی زیادی شده که بسیار مناسب صنعتگرانی است که به دنبال اجاره کارگاه ارزان و سوله و املاک صنعتی هستند. اگر بخواهیم آن ها را عنوان کنیم شامل مناطق زیر میشود:
منطقه صنعتی جاده مخصوص کرج ، منطقه صنعتی جاده قدیم کرج ، منطقه صنعتی گرمدره ، زاگرس ، رضوانیه ، رباط ماشین ، قلعه حسن خان ، شهریار ، منطقه صنعتی آدران ، منطقه صنعتی احمد آباد مستوفی ، ۶۰ متری شورآباد ، کهریزک ، جاده ساوه ، رباط کریم ، منطقه صنعتی بزرگراه آزادگان ، منطقه صنعتی حومه کرج ، منطقه صنعتی کرج تا قزوین ، منطقه صنعتی جنوب تهران ، شرق تهران ، محمد شهر ، زاویه ، خیابان اتحاد ، جاده خاوران ، حسن اباد فشاپویه ، کاظم آباد.

این مناطق گزینه ی خوبی برای اجاره کارگاه ارزان قیمت ،برای تولید کنندگان یا صنعتگرانی است که به دنبال کم کردن هزینه هایشان هستند.

بنر

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

66811600

09121213368

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید