تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

قیمت املاک صنعتی فتح

قیمت املاک صنعتی فتح ;در این مقاله سعی داریم که به بررسی قیمت املاک صنعتی در فتح بپردازیم، که بتوانید متوجه شوید که در این منطقه با چه قیمتی میتوانید ملک مورد نظر خود را معامله کنید ، در ابتدای مطلب به معرفی این منطقه خواهیم پرداخت تا ضمن اشنایی با قیمتها با منطقه نیز آشنایی پیدا کنید.

معرفی منطقه ی صنعتی فتح

قبل از هر صحبتی کمی با بزرگراه فتح و این منطقه ی صنعتی آشنا شوید.
منطقه ی فتح یکی از بزرگراه‌ های تهران است که جهت شرقی- غربی دارد. پیش از ساخته شدن جاده مخصوص کرج و اتوبان تهران – کرج، از این جاده با عنوان جاده قدیم کرج یاد می‌شد.
این بزرگراه که طول آن ۲۱ کیلومتر می‌باشد، از میدان فتح در شرق آغاز شده وبعداز گذر از مناطق مهرآباد، میدان شیر پاستوریزه، رودخانه کن، بلوار خلیج فارس، خیابان گلها (تهرانسر)، شهرک دریا، گمرک غرب تهران، بزرگراه آزادگان، سه راه شهریار، بلوار ایران خودرو (پل ایران خودرو) و بلوار کرمان خودرو (پل کفش ملی)، شهرقدس (قلعه حسن خان) و در انتها به جاده مخصوص کرج (سه راه کاروانسرای سنگی سابق) می‌پیوندد.

کاربری املاک صنعتی

فتح منطقه ای است که تنوع کاربری املاک در آن بالا می باشد از جمله موارد مهم می توان به دو نوع کاربری عمده اشاره کرد.

کاربری املاک مسکونی و کاربری املاک صنعتی که البته از نظر مساحت , کاربری صنعتی در این بخش غالب می باشدو نوع سوم کاربری تجاری می باشد که در سال های اخیر با توجه به ورود خودرو سازانی مانند تویتا ، بی ام و ، نیسان ، رنو ، پورشه و … همچنین مراکز تجاری بزرگ مثل مجموعه داران بزرگ فرش از قبیل شهر فرش ، فرش وزرا ، فرش ملت و …قیمت املاک صنعتی فتح جاده مخصوص رو به افزایش بوده است.

دسترسی سریع و حمل‌ونقل آسان از ویژگی‌های بارز منطقه ی صنعتی فتح و املاک صنعتی در فتح است چرا که این منطقه صنعتی داخل تهران مستقر است و همچنین راه‌های ارتباطی بسیار گوناگونی به نقاط مختلف شهر تهران دارد که باعث شده تا این منطقه صنعتی بسیار متمایز از سایر مناطق دیگر باشد؛

املاک صنعتی فتح مخصوص

 

اما نکته اینجاست که به دلیل رشد افسار گسیخته قیمت‌ها، اجاره ملک در این منطقه افزایش بسیاری داشته که چالش جدیدی را برای صنعتگران به وجود آوردهو باعث شده تا آن‌ها به شهرک‌های صنعتی اطراف تهران یا مناطق دیگر مهاجرت کنند.

مهم ‌ترین عامل در تعیین قیمت مشاور املاک صنعتی فتح ، ارزش عرصه یا زمین آن ها است، چرا که زمین مرغوب از نظر موقعیت و قرارگیری موجب ارزش‌ افزوده زیادی برای اعیان احداثی خواهد بود و بالطبع اعیان مناسب، ارزش‌افزوده برای عرصه ایجاد می‌کند، ازنظر کارشناسی ارزش عرصه تابع پارامترها و عوامل خاصی است که ما تأثیرگذارترین آن‌ها را عنوان میکنیم.

برای اطلاع دقیق از قیمت یک ملک در یک منطقه ی خاص مثلا قیمت املاک صنعتی جاده مخصوص باید به این نکات دقت شود:

ابعاد و اندازه ملک، خصوصاً اندازه ضلع متصل به گذر (بر ملک).
کاربری ملک، بسته به نوع کاربری شهری که ملک دارد، ارزش آن متغیر است.
امکان تغییر کاربری ملک توسط مراجع ذیصلاح.
وضعیت جانمایی عرصه نسبت به محدوده شهر
احراز مالکیت
مطابقت مشخصات ثبتی ملک ابعاد و مساحت با مشخصات محل معرفی‌شده
با توجه به این موارد و پس از تحقیق و استعلام گرفتن از منابع معتبر محلی، قیمت‌گذاری نهایی برای قیمت املاک صنعتی فتح انجام میپذیرد.
در کل ارزش ملک را می‌توان حاصل جمع ارزش عرصه، اعیان، امتیازات و کاربری‌ها و سایر عوامل تأثیرگذار دانست. در تعیین قیمت، شناخت و تفکیک عوامل و پارامترهای تعیین‌کننده، مرغوبیت و قیمت ملک لازم است دقت کافی به عمل آید، چراکه به تعبیر کارشناسی، فرآیند گردآوری و تفکیک اطلاعات و داده‌های کمی و لحاظ عوامل دخیل در موضوع کارشناسی دارای اهمیت بسیاری است.

 

 

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قرارداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

368 13 12 0912 – 66811600

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید