تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

فروش کارگاه صنعتی

فروش کارگاه صنعتی ؛ در خرید ملک و فروش کارگاه صنعتی همانند خرید سوله خرید کارخانه و موارد مشابه آن باید بدانید که تفاوت های بسیار زیادی با املاک مسکونی و تجاری مثل آپارتمان و مغازه‌ها وجود دارد. این تفاوت ها باعث شده است تا به موضوعاتی بپردازیم که شما را نسبت به قراردادهای ملک های صنعتی مانند سوله در صفحه املاک صنعتی هیراد آگاه کنیم تا بتوانید به درستی نکات و مسائل حقوقی را دریابید و به درستی از آن استفاده کنید.

فروش کارخانه یا کارگاه صنعتی یکی از اساسی ترین مبادلات در جامعه است. و در صورتیکه فروش با توجه به تمام نکات حائز اهمیت انجام شود می تواند بسیار سودمند باشد. بیشتر موارد فروش مواقعی رخ می دهد که مالک یک کارخانه فعال به مشکلات مالی قصد دارد که کارخانه خود را سریع و فوری به فروش برساند. ولی در فرصتی که برای فروش تعیین کرده کارخانه به فروش نمی رسد و مالک به خاطر نیاز مالی شدید مجبور می شود کارخانه را زیر قیمت فروخته و در نتیجه متحمل ضرر شود.

فروش گارگاه صنعتی
فروش گارگاه صنعتی

رهن کارگاه صنعتی

مبحث خرید و رهن املاک صنعتی در تهران شاید مسئله ی دشواری باشد که نیاز به زمان زیادی برای جست و جو دارد و هر صنعتگری منطقه ی خاصی را برای اجاره کارگاه با برق صنعتی برای کسب و کار خود در نظر دارد. از این رو بهترین پیشنهاد برای این موضوع مراجعه به شهرک های صنعتی میباشد.

استان تهران پوشیده از مناطق صنعتی زیادی شده که بسیار مناسب صنعتگرانی است که به دنبال اجاره کارگاه ارزان قیمت و سوله و املاک صنعتی هستند. درمورد خرید و فروش کارگاه و سالن ها و فضایی از این قبیل که برای کسب و کارهای نسبتا کوچک تر و تولیدی ها مورد استفاده قرار میگیرد مسئله ی قابل توجهی که باید قبل از هر اقدامی در رابطه اش تحقیق کرد ، کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با کاربری ، نوع ساخت ، مصالح استفاده شده و محل دقیق قرار گیری ملک میباشد.

سوله های صنعتی به دلیل کاربری های متفاوت و منحصر به فردی که دارند قابل توجه قشر بزرگی از صنعتگران بوده.و همچنین به دلیل بالا بودن متقاضیان سوله صنعتی و خرید و فروش کارگاه مقاومت سوله ها بالا رفته و منسجم تر شدند ودر ابعاد بزرگ ساخته شده و در مجموع ساختار متفاوتی پیدا کرده اند ، تا صنعتگرانی که به فکر ایجاد تولیدی و کسب و کار کوچکی هستند بتوانند با بودجه ای که در اختیار دارند در مناطق متفاوت ، فضایی را برای خود خریداری کرده یا اجاره کنند.

از طرفی یکي از راه های سرمايه‌گذاري در ايران که همیشه طرفدار زیادی داشته است و بخش زيادي از سرمايه‌هاي افراد به آن سمت سرازير مي‌گردد، املاک است . طی چهار دهه‌ی گذشته، بخش املاک و مستغلات و خرید و سوله و املاک صنعتی همواره یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصاد ایران بوده است و نقش عمده‌ای در تولید ناخالص داخلی، اشتغال و سرمایه‌گذاری داشته و به عنوان محرک بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی عمل کرده است.

فروش کارگاه صنعتی در تهران
فروش کارگاه صنعتی در تهران

نکات مهم قرارداد خرید و فروش کارگاه صنعتی

مقایسه عملکرد املاک با سایر فرصت‌های سرمایه‌گذاری و بررسی تأثیر حضور آن در سبد دارایی افراد همواره مورد توجه سرمایه‌گذاران بوده و ارزیایی این موضوع از روش‌های گوناگون قابل انجام است.
اما این نکته را از یاد نبرید که قبل از خرید ملک، شما باید با فوت و فن تحقیق در بازار محلی آشنا بشوید. باید بدانید که چه منطقه‌ای را هدف قرار بدهید؟ چه چیزی باعث می‌شود که منطقه ای که انتخاب کرده اید منطقه ی خوبی چه از لحاظ صنعتی چه از نظر تجاری ، به نظر آید؟
سنجش موقعیت ملکی که قصد خرید آن را دارید از ضرورت‌های یک سرمایه‌گذاری موفق در این زمینه است. سعی کنید سرمایه خود را در زمینه ی خرید و فروش املاک صنعتی در مناطقی هزینه کنید که به اصطلاح عموم، جای پیشرفت دارند.

برای سرمایه‌گذاری در بازار ملک و خرید و فروش املاک صنعتی صبر و حوصله به خرج دهید و از طرف دیگر خوب بگردید و تحقیق کنید.

در خرید وفروش ملک های صنعتی و  همانند خرید سوله خرید کارخانه و موارد مشابه آن باید بدانید که تفاوت های بسیار زیادی با املاک مسکونی و تجاری مثل آپارتمان و مغازه‌ها وجود دارد. این تفاوت ها باعث شده است تا به موضوعاتی بپردازیم که شما را نسبت به قراردادهای ملک های صنعتی مانند سوله آگاه کنیم تا بتوانید به درستی نکات و مسائل حقوقی را دریابید و به درستی از آن استفاده کنید.

در برخی موارد ممکن است صنعتگرانی که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار هستند ، به علت شرایط متناسب با کارشان به دنبال ملکی با متراژ خاصی باشند و نتوانند ملک مناسبی با متراژ و شرایط مورد نظر را در شهر بیایند.یا حتی افرادی که برای سرمایه گذاری به دنبال خرید و فروش کارگاه ، سوله ها ، کارخانجات یا املاک صنعتی دیگر هستند . در این صورت از بهترین پیشنهاد های ممکن میتواند شهرک های صنعتی موجود در اطراف تهران باشد.

همانطور که میدانید و بارها در این باره صحبت کرده ایم ، شهرک های صنعتی مناطقی هستند که به منظور توسعه صنعتی و متمرکز شدن تولیدات صنعتی در نظر گرفته شده است. هدف از ایجاد شهرک صنعتی، توسعه صنعتی کشور در خارج از مناطق شهری است تا تاثیرات منفی بار صنعتی بر ساکنین شهری را به حداقل برساند. و آلایندگی را کم کرده و با دسترسی آسان به مسیر حمل و نقل، کمترین بار ترافیکی را در مناطق شهرنشین به بار آورد.

یکی از راه های آسان و بدون دردسری که پیش روی صنعتگران قرار دارد تا ملک مورد نظر خود را پیدا کرده و کسب و کار راه اندازی کنند ,یا ملکی را که در اختیار دارند به راحتی بتوانند با بهترین قیمت به فروش برسانند مراجعه به سایت خرید و فروش کارگاه یا کارخانه و سوله و دیگر املاک صنعتی میباشد .

فروش گارگاه صنعتی در غرب
فروش گارگاه صنعتی در غرب

شهرک صنعتی در غرب تهران

شهرک های صنعتی گزینه ی بسیار مناسبی برای راه اندازی این نوع کسب و کارهاست .همانطور که میدانید شهرک های صنعتی که محل استقرار صنایع کوچک و متوسط هستند یکی از مهمترین قطب های اقتصادی برای کشور به شمار می آیند . در تمام دنیا مؤثرترین بخش اقتصادی ، کارخانه ها و واحد های صنعتی هستند و در بین آنها صنایع کوچک و متوسط از اهمیت ویژه برخوردارند و از مهمترین ارگان های درآمدی صنعتی به شمار می آیند .

استقرار واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با حداقل هزینه و حداکثر کارآمدی، شاهراه تحقق اقتصاد مقاوتی است چرا که شهرک های صنعتی به طور کلی یکی از بازوهای توانمند اقتصاد مقاومتی محسوب می شوند.

جدای این مبحث که شهرک های صنعتی مزایای بسیار زیادی نسبت به مناطق صنعتی دیگر در استان تهران برای تولیدکنندگان و صنعتگران دارد ، با مراجعه به این شهرک ها به راحتی و سرعت بیشتری میتوانید ملک مناسب خود مثل خرید یا فروش کارگاه کوچک تهران را پیدا کنید.

به همین دلیل برای یافتن یک ملک مناسب برای راه اندازی یک خط تولید یا کسب و کار باید دقت کافی به خرج داد . خوشبختانه این روزها بسیاری از مشاوران املاک اقدام به فعالیت در اینترنت و شبکه های اجتماعی کرده اند تا صنعتگرانی که وقت کافی برای مراجعه به دفاتر مشاور املاک را ندارند با مراجعه به سایت خرید و فروش کارگاه ، کارخانه ، سوله یا املاک صنعتی ، ملک مد نظرشان را به راحتی پیدا کنند.

فروش کارگاه صنعتی
فروش کارگاه صنعتی

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.
راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

02166811600

09121213368

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

نظرتان را بنویسید