تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

رهن کارخانه

رهن کارخانه ؛ این روزها یکی از قدوم مثبت و مهمی که مشاوران املاک در این راستا برداشته اند ، طراحی و ساخت سایت یا اپلیکیشن های ملک یابی است که مطمئنا با آن ها آشنایی دارید. صنعتگران از این طریق به راحتی میتوانند فایل های مختلف خرید یا رهن کارخانه ، سوله و کارگاه را ملاحظه کرده با یکدیگر بسنجند و بهترین مورد را برای خرید انتخاب کنند .

یکی از مشاغلی که امروزه در سطح کشور بسیار گسترده شده، خرید و فروش یا رهن و اجاره کارخانه تهران و اجاره ی ملک است و از مواردی که در فروش ملک حائز اهمیت بوده موضوع قیمت گذاری آن میباشد.

اگر قصد فروش ملکی را داشته باشید، باید در قیمت گذاری آن بسیار منطقی و عاقلانه رفتار کنید. زیرا بسیاری از افراد به خاطر وجود حس سردرگمی و تردید، قیمت‌هایی را برای ملک خود مثل خرید سوله و کارگاه و رهن کارخانه ، در نظر می گیرند که از ارزش واقعی آن به دور است. به همین جهت باید مدت‌های زیادی برای فروش منتظر بمانند.

رهن و اجاره کارخانه تهران
رهن کارخانه

عوامل قیمت گذاری روی ملک

یکی از مهم‌ترین عواملی که در قیمت گذاری املاک به ویژه در زمینه ی املاک صنعتی مثل خرید و فروش یا رهن کارخانه و کارگاه و سوله ، تاثیر دارد این است که زمین در موقعیت خوبی از لحاظ موقعیت شهری و نزدیکی به مرکز شهر و امکانات رفاهی، واقع شده باشد زیرا قرار گیری زمین در یک موقعیت عالی جدا از هر معیار دیگری، همیشه قیمت ملک را بالا می‌برد.

برای مثال شهرک صنعتی اشتهارد به دلیل نزدیکی به پایتخت و همچنین قرار گرفتن در شعاع بالای 120 کیلومتری از تهران ( معافیت مالیاتی ) می تواند مکان مناسبی برای سرمایه گذاری و خرید یا رهن کارخانه و سوله ، و راه اندازی یک کسب و کار باشد.

سهولت در دسترسی به شاه راه های ایران ، وجود نیروی انسانی متخصص و همچنین معافیت مالیاتی ( در صورت واجد شرایط بودن ) ، ارزانی زمین ، امکانات کامل ( آب ، برق ، گاز و … ) این شهرک را به مکان مناسبی جهت احداث خطوط تولید ، کارگاه ها ، سوله ها و یا رهن کارخانه نموده است .

از شرکت های بزرگ در این منطقه می توان به شرکت های زیر اشاره نمود:

شرکت داروگر ، شرکت همگان کار صنعت ، شرکت کاشی و سرامیک زاگرس ، شرکت موتورسیکلت تلاش ، شرکت ریس نخ ، شرکت شیشه ایمنی به نور و…

در کنار موقعیت زمین برای اجاره کارخانه ارزان قیمت ، اندازه و متراژ ملک می‌تواند در تعیین قیمت رهن کارخانه تاثیرگذار باشد ولی اگر متراژ ملکی زیاد باشد اما در موقعیت مناسبی از لحاظ امکانات شهری، واقع نشده باشد، برعکس افت قیمت را در بر دارد.

مصالح به کار رفته در تمام املاک همیشه مثل هم نبوده و با هم تفاوت‌هایی دارند؛ به طور مثال برخی از خانه‌ها دارای مصالح بتنی هستند و برخی دیگر ترکیبی از مصالح فلزی و بتنی. برخی از این مصالح قیمت بالایی دارند که هر کسی نمی‌تواند برای ساخت ملک خود از آنها استفاده کند و برخی دیگر از مصالح، قیمت مناسب‌تری دارند. پس مصالح به کار رفته در ساختمان تاثیر زیادی را در تعیین قیمت ملک دارد.

رهن کارخانه درتهران
رهن کارخانه درتهران

مصالح ساختمانی، ابزار پایه در ساخت یک بنا هستند. هیچ ساختمانی وجود ندارد که بدون به کار بردن ساده‌ترین مصالح، بنای خود را تشکیل دهد و از طرفی دیگر کیفیت هر ساختمان و ملکی به نوع مواد و مصالح به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد. مصالحی که شما در حالت عادی مشاهده می‌کنید ، ساده‌ترین انواعی هستند که مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما از نظر کلی و به اصطلاح تخصصی این مواد و مصالح به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شود که دارای خواص فیزیکی، شیمیایی و … هستند.

در صورتی که از مشاوران املاک برای قیمت گذاری ملک مورد نظر استفاده می کنید، بهتر است برای این کار از سه مشاوره املاک مختلف کمک بگیرید. زیرا با این روش می‌توانید به یک حدود قیمت واقعی دست پیدا کنید. برای مثال خرید یک سوله یا رهن کارخانه را در نظر بگیرید ، برای این کار کافی است که حدودا آدرس ملک را به مشاوران املاک بدهید.

آنها با توجه به ملک‌های مشابهی که در محدوده آن ادرس قرار دارند، حدود قیمت را اعلام خواهند کرد. برخی از افراد تصور می کنند برای قیمت گذاری ملک حتما به حضور مشاوره املاک در مکان نیاز خواهد بود. در صورتی که این باور اشتباه است.

رهن کارخانه
رهن کارخانه

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

۶۶۸۱۱۶۰۰ -09121213368

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید