تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

رهن انبار

رهن انبار

تمامی افراد فعال در پیشه انبار داری یا صنعتگرانی که به دنبال اجاره و رهن انبار در تهران هستند با توجه به میزان بودجه خود و نیاز صنایع فعال در آن ، اقدام به احداث انباری ویژه کرده اند . برای مثال فردی با انباری به مساحت ۱۰۰۰ متر و از نوع رو باز تنها مشتری شغل هایی مانند صنف آهن فروشان و یا تولید کنندگان الوار خواهد بود و باید انبار را تنها در محلی که این شغل ها قرار دارند احداث کند .

مطمئنن تا بحال برای استفاده ی روزمره ی خود در زندگی با فضای انبارها سر و کار داشته اید. این روزها در تمامی ساختمان های مسکونی برای واحد هایی که در ساختمان یا آپارتمان برای افراد ساخته میشود ، فضایی را با عنوان انبار در نظر میگیرند تا افراد بتوانند بعد از اسکان در آپارتمان یا ساختمان خود ، در صورت لزوم از آن فضا برای نگه داری لوازم خود استفاده کنند.

اما گاهی افراد برای کسب و کار خود به انبار ها نیاز پیدا میکنند تا کالاهای خود را به اصطلاح دپو کرده و ذخیره سازی کنند تا در صورت نیاز از آن ها استفاده کنند.از این رو متقاضیان خرید یا اجاره و رهن انبار به دنبال فضایی مناسب با کسب و کار و کالای دپو شده ی خود میگردند.
از ساده ترین مثال ها میتوان به یک سوپر مارکت معمولی اشاره کرد ، در نظر بگیرید یک مغازه یا سوپر مارکتی که هر هفته یا هر ماه محصولات داخل مغازه ی خود را شارژ میکند ، چطور باید این محصولات را در قفسه های مربوطه جای دهد ؟

پس یک فضایی را با عنوان انبار برای دپوی محصولات خود در نظر میگیرد.
از این رو یا باید به فکر خرید انبار باشد یا اگر هزینه ی کافی برای این کار ندارد ، به فکر اجاره و رهن انبار باشد .
پس با توجه به صحبت هایی که شد ، به فضایی که یک یا چند کالا از قبیل کالاهای صنعتی، تجاری، شخصی، لوازم منزل ، مواد غذایی و یا حتی خودرو را نگه داری کند را انبار یا دپوکالا گفته می شود.

در بعضی موارد بخشی از فضایی که به عنوان رهن انبار در اختیار متقاضی قرار میگیرد به فضای باز اختصاص داده شده است و محل قرارگیری دستگاههای بزرگ و سنگین از قبیل کانکس، کانتینر، ماشین آلات راهسازی و ساختمانی، قرقره کابلهای مخابراتی، بچینگ و سایر لوازمی که نیاز به فضای مسقف ندارند، می باشد.

از موارد دیگر در مسئله ی خرید یا رهن انبار ،میتوان به انبار های مواد غذایی اشاره کرد . برای مثال انبار مواد غذایی مدارس ، یا سردخانه های بزرگ برای گوشت و مرغ ، رستوران های بزرگ ، یا هر مورد دیگری که نیاز به فضایی کاملا بهداشتی و دمای مناسب داشته باشد .

انبارهای مواد غذایی از بقیه ی انبارهای دیگر کمی متفاوت است. در این نوع انبار ها باید دمای فضا به گونه ای وجود داشته باشد که طبق اصول بهداشت و جلوگیری از بروز بیماری و میکروب ها تعبیه شده باشد. برای دست یافتن به این اصول مهم از استانداردهای بهداشتی و انبارداری مواد غذایی پیروی کرد.

اگر قصد مسافرت دارید و نگران ماشین یا ماشین های گران قیمت خود هستید، انبارهایی وجود دارد که می تواند برای مراقبت از ماشیت های گران قیمت شما مناسب باشد. افرادی که دارای ماشین های لوکس و عتیقه و گران قیمت هستند و دل نگران صدمه دیدن و یا سرقت خودرو خود می باشند، می توانند از انبارهایی با عنوان کانتینر ، جهت نگهداری و یا سوله های ۵۰ متری استفاده نمایند.

گاهی اوقات بعضی از مجموعه انبارهایی که در شهر ها وجود دارند با نگهبانان ورزیده ۲۴ ساعته و از طریق دوربین های مداربسته از آن ها مراقبت و نگهداری می شود.

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

۶۶۸۱۱۶۰۰-۰۹۱۲۱۵۱۵۶۸۸

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

نظرتان را بنویسید