تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

خرید کارگاه

خرید کارگاه ؛ بیشتر مردم تصور می کنند که مشاوران املاک تنها وظیفه جمع آوری مبالغ پرداختی را داشته و مشتریان را از جایی به جای دیگر منتقل می کنند! اما مشاوره املاک یکی از دسته مشاغل خدماتی پر دردسر بوده که وظایف بسیاری را بر  عهده دارد مثل خرید ، فروش یا رهن انبار صنعتی ،کارگاه ، سالن(سوله) و ….

اگر هم اکنون در حال مطالعه ی این مقاله هستید ، مطمئنا یک صنعتگر یا تولیدکننده هستید که به دنبال یک فضا برای راه اندازی کسب و کارتان بوده و به فکر جست و جوی ملک مورد نظرتان در سایت های اینترنتی افتاده اید.
در حوزه ی خرید کارگاه ، رهن و اجاره سوله ، خرید و فروش کارخانه و مغازه و اجاره ی املاک صنعتی ، ایجاد سایت اینترنتی طرفدار زیادی پیدا کرده و مشاوران املاک در تلاشند بهترین سایت اینترنتی با فایلینگ مناسب به همراه مقالات پر بار تر راه اندازی کنند.

مشاور املاک صنعتی هیراد نیز از قافله جا نمانده و با ایجاد سایت هایی با مطالب مفید و به روز ، فایلینگ مرتب و طبقه بندی شده با دسته های خرید و فروش ، رهن و اجاره ، سوله ، مغازه ، زمین های صنعتی ، کارخانجات و کارگاه و ممالک صنعتی دیگر … در اختیار متقاضیان محترم در تهران و حومه ی استان تهران میباشد .

بنابر این صنعتگرانی که بدنبال خرید کارگاه و کارخانه و راه اندازی کسب و کار جدید بوده و ملکی با شرایط خاص خود میطلبند ، میتوانند با مراجعه به سایت های املاک صنعتی هیراد ، ملکی مناسب با شرایط خود را بیایند.
همینطور برعکس ! اگر مالک بوده و ملکی برای فروش داشته باشید نیز میتوانید با سایت های املاک صنعتی هیراد ارتباط برقرار کرده و از مشاوران ما راهنمایی بگیرید. در این صورت ملک فروشی شما تبدیل به فایل شده و در دسته بندی های خاص سایت مشاور املاک صنعتی هیراد درج میشود .

با این روش به راحتی در کمترین زمان مشتری مناسبی برای ملک پیدا شده و میتوانید در زمان صرفه جویی کنید و خود را در راه دفاتر مشاور املاک خسته نکنید.
قیمت‌گذاری بر روی ملک یکی از مهم‌ترین قسمت‌های فروش یک ملک به‌ حساب می آید و اگر کمی دچار اشتباه شوید باید مدت‌ ها منتظر برای فروش ملک خود بمانید! یا حتی در این زمینه دچار خسارت و زیان شوید .

اینترنت ابزاری بی نظیر برای کمک به مشتریان , تاجران و صنعتگران است تا بهترین چیزی را که میخواهند پیدا کنند.برای مثال در خرید و فروش لوازم خدمات اینترنتی مصرف کننده را قادر میسازد تا از یک وب سایت خرده فروشی به وب سایت دیگری برود تا نهایتا بهترین قیمت اجناس را پیدا کند.

یکی از پیشنهادات ما برای افرادی که به دنبال خرید کارگاه یا اجاره آن هستند ، مراجعه به سوله های مختلف است .
مطمئنا باید بدانید که سوله سازه ای فلزی است که عموما ً دارای یک طبقه (همکف) بر روی سطح زمین و سقفی بلند می باشد . زمانی که فرد یا مجموعه ای در پی انجام امور خود در فضای مسقف و فراخی هستند ، استفاده از سوله در اولویت کار آن ها قرار دارد .

خرید کارگاه
خرید کارگاه

خرید کارگاه یا اجاره انبار در تهران اعم از نمونه های بدون دیوار ، تک دهانه و چند دهانه ، چند ضلعی و قوسی ، با اهداف مختلفی انجام می پذیرد . محبوبیت و کاربرد سوله ها در برابر اجاره و خرید کارگاه یا فروش سوله برای کاربرد های صنعتی ، انبار ، سالن تولید ، مرغ داری ، گاو داری ، گلخانه ، سردخانه ، پرورش قارچ ، نگهداری از برخی مواد غذایی مانند گندم به جای سیلو ، انبار مهمات و آسایشگاه های نظامی و مصارف ورزشی به چشم نمی آید .

از سوله ها عمدتا در کارخانه های سنگین صنعتی استفاده می شود و دلیل آن این است که این سازه های فلزی از مقاومت و استحکام به شدت بالایی برخوردار اند و می توانند بنا به خواست و نیاز کارفرما هر اندازه که فضا مورد نیاز است را در اختیار آنان قرار بدهند . و چون این سازه ها می توانند در طول سالیان دراز بدون اینکه استحکام و یا ساختار مطلوب خود را از دست بدهند به کار گرفته شوند , متقاضی زیادی برای خرید کارگاه و تولیدی و سوله در تهران وجود دارد.

اسکلت فلزی این نوع سازه ها به شدت با کیفیت است و همین موجب طول عمر بالای آن ها شده است , در محیط های کاری نامساعد و محیط هایی که نیاز به نصب تجهیزات و ماشین آلات دارند بهترین انتخاب است که مطمئنا سبب رضایت خاطر کارفرمایان خواهد شد.

با توجه به مطالب گفته شده این روزها تولید و خرید و فروش سوله در تهران برای کاربری های متفاوت برای داشتن فضایی گسترده و مسقف، گسترش پیدا کرده است. و ساخت آن ها در انواع سوله های خرپایی وسوله های یو بی ام و تیرورقی در کشور ایران نیز همزمان با کشورهای دیگر مرسوم شده است.

خرید کارگاه
خرید کارگاه

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

02166811600 __ 09121213368

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید