تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

خرید کارگاه صنعتی شهرک صنعتی چهاردانگه

خرید کارگاه صنعتی شهرک صنعتی چهاردانگه ؛ چهاردانگه شهری با حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی شهر تهران بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است.این شهر دارای قدمت بالایی بوده و خود شامل دو شهرک صنعتی برگ می باشد. وجود این دو شهرک صنعتی در جوار شهر چهاردانگه موجب شده که این شهر از نظر تولیدی یکی از قطب های استان تهران به شمار آید.

باوجود کارگاه صنعتی درشرکت های بزرگی از جمله؛ ایران خودرو دیزل، سدید، کیان تایر، لوله سازی، سینجرگاز،یاران و … خود مؤید این موضوع می باشد.

چهاردانگه علاوه بر این در شهرک صنعتی چهاردانگه تولیدی های فراوانی وجود دارد که به ویژه در سال های اخیر اقدام به فروش مستقیم تولیدات خود می نمایند. از این جمله میتوان به تولیدی های مبل و اثاثیه منزل اشاره نمود که بازار بزرگی را در شهرک صنعتی چهاردانگه ایجاد کرده اند.

 خرید کارگاه صنعتی شهرک صنعتی درتهران
خرید کارگاه صنعتی شهرک صنعتی درتهران

شهرک صنعتی چهار دانگه

از جمله مزیت های عمده شهرک صنعتی چهاردانگه نزدیکی بسیار آن به شهر تهران و در نتیحه دستیابی آسان آن به بازار های کلان شهر تهران است. این شهرک صنعتی نزدیک ترین شهرک صنعتی با این وسعت به شهر تهران می باشد.

علاوه بر موارد فوق این شهرک شامل مزایای اصلی زیر نیز می باشد:

  • وسعت زیاد و گستردیگی و حضور صنوف مختلف در این شهرک.
  • نزدیکی بسیار به کلان شهر تهران و همچنین شهر اسلامشهر و تأمین بازار این دو شهر.
  • تشکیل بازار ویژه شهرک چهار دانگه به ویژه در صنعت مبل.
  • اشتغال زایی فراوان این صنعت برای شهروندان شهر تهران ، اسلامشهر و …

 خرید واحد تولیدی صنعتی

در خرید کارگاه یا کارخانه که تفاوت بسیار بالایی با املاک مسکونی مانند آپارتمان ، خانه کلنگی یا مستغلات دارد به همین جهت در این نوشته به نکاتی که از اهمیت بالایی برخوردار است اشاره می کنیم .

در زمان خرید کارگاه صنعتی اگر داخل شهرک صنعتی باشد قبل از تنظیم هرگونه مبایعه نامه یا قولنامه حتما به دفتر هیت مدیره شهرک مراجعه نموده و از کم و کیف دادگاه مورد معامله آگاه شوید چرا که این مرجع همان حکم اداره ثبت و اسناد و املاک را دارد که رزومه و سوابق آن ملک در آن می باشد در این جا شما می توانید از بدهی های احتمالی خلع ید یا مسایل حقوقی یا موارد رهنی ملک مطلع شده و سپس اقدام به خرید نمایید .

خرید کارگاه صنعتی شهرک صنعتی
خرید کارگاه صنعتی شهرک صنعتی

نکات مهم در قرارداد خرید کارگاه

مورد بعد تنظیم مبایعه نامه دارای نکات فنی که از آن می توان به شرایط پرداخت به تناسب توافق طرفین و شرایط.

کارگاه مورد معامله زمان انتقال منافع ثبتی ( که در داخل شهرک ها بصورت دفترچه شهرک می باشد و مختص شدن روز انتقال و نهایتاً اخذ استعلام هایی که در این نوع معاملات هم متفاوت بوده و هم جهت انتقال لازم می باشد

استعلام هایی که در این بخش دریافت آن لازم می باشد شامل استعلام از شرکت شهرک های صنعتی ، استعلام از سازمان بیمه تامین اجتماعی ، اداره امور مالیاتی کشور و هییت مدیره شهرک و اگر کارگاه خارج از شهرک صنعتی باشداستعلام از شهرداری بخشداری یا شورای محله کارگاه مورد معامله می باشد . پس از دریافت مفاصا حساب های مربوطهبه همراه دریافت

کدرهگیری که توسط دفاتر املاک اخذ می گردد به همراه کارشناسان و مشاور املاک مربوطه با مراجعهبه دفترخانه اسناد رسمی نسبت به انتقال اسناد اقدام می کنید .

این مراحل در مرحله اجرا فنی بوده و به طرفین خریدو فروش این قبیل املاک جداً توصیه می گردد.

برای خرید کارگاه صنعتی شهرک صنعتی چهاردانگه به دفاتر املاکی مراجعه کنند که تخصص این قبیل معاملات را داشته باشد حتما در دفاتر املاک متخصص قرارداد کارخانه یا کارگاه تنظیم نمایید.

گاهاً شاهد این بوده ایم که صرفاً جهت نگارش به دفاتر املاکی مراجعه شده که هیچ نوع آشنایی با موارد فنی مورد معامله نداشته و در زمان قرارداد وجه بعد از آن خریدار را با چالش سختی مواجه کرده اند همچنین داشتن وکیل رسمی برای مسایل حقوقی قرارداد مناسب است اما برای داشتن قرارداد مطمین در این بخش کافی نیست.

خرید کارگاه صنعتی شهرک صنعتی چهاردانگه تهران
خرید کارگاه صنعتی شهرک صنعتی چهاردانگه تهران

به همین جهت برای خرید و فروش کارگاه و کارخانه یا محل های تولید حتما از کارشناسان مجرب و حرفه ای در این باره استفاده کنیدچرا که نوع معاملات این املاک با سایر املاک تفاوت داشته و دقت و عملکرد ویژه ای را می طلبد.

 املاک صنعتی هیراد نیز از این بازار گرم اینترنت جا نمانده و اقدام به راه اندازی سایت خرید و فروش کارگاه ، کارخانه سوله و … کرده است.شما میتوانید با مراجعه به سایت های amlakhirad.com  و hiradmelk.com  و مراجعه به قسمت خرید و فروش ، یا رهن و اجاره ها ، ملک مناسب با شرایط  خود را در کمترین زمان پیدا کنید.

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

02166811600

09121213368

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید