تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

خرید سوله

خرید سوله ؛ شما به عنوان یک تولید کننده، احتمالا از اهمیت داشتن فضای کاری کافی در خرید یا رهن و اجاره سوله آگاهی دارید. نوسانات تقاضا می تواند نیاز به ظرفیت موقت افزوده را در اختیار شما قرار دهد که در آن شما می توانید به عملیات خود ادامه دهید و به نیازهای مشتریان خود برسید. خرید سوله  آن هم سوله های باکیفیت همواره مورد نیاز بسیاری از افراد با مشاغل متفاوت بوده و هست , برای احداث یک واحد صنعتی اولین چیزی که نیاز است یک سرپناه مستحکم و باکیفیت است از همین رو تهیه سوله به عنوان زیباترین و کاربردی ترین سازه عمرانی در راس قرار دارد .

خرید سوله درتهران
خرید سوله درتهران

فروش یا خرید سوله

در انواع متفاوتی صورت می گیرد , تنوع محصولات در این باره بسیار زیاد است . سوله ها را می توان در انواع خرپایی , یو بی ام و تیرورقی یافت که در ابعاد و معماری های متنوعی موجود هستند . اگر اطلاعات کافی در این زمینه را ندارید توصیه می شود دست نگاه دارید و پس از کسب آگاهی های لازم اقدام به خرید کنید زیرا کمترین بی دقتی در این باره ضرر های مالی هنگفتی را برای خریدار به بار خواهد آورد .

فروش یا خرید سوله در عرصه ی صنعت سوله سازی در چند سال اخیر پیشرفت زیادی کرده است. خرید سوله می تواند در غالب سوله ی نو و تازه ساخت باشد و یا به صورت سوله های دست دوم انجام پذیرد.

برای خرید سوله  دست اول و تازه عوامل موثر و مهمی وجود دارد که باید به آن دقت نمود . این عوامل شامل سال ساخت سوله , کیفیت سوله, میزان تخریب سوله و نوع سوله میباشد. افرادی که در عرصه ی فروش یا خرید سوله در حال فعالیت هستند قیمت سوله ی قابل فروش را بر اساس موارد بالا تعیین می کنند.

مسلما سوله هایی که سال ساخت آنها جدید تر باشد قیمت های بالاتری را دارا می باشند این موضوع به ویژه در سوله های دست دوم موثر است .کیفیت سوله نیز عامل موثر دیگری است. هر چه سوله ی دست اول و یا دست دوم از اجزا و مصالح مرغوب تری ساخته شده باشد بر میزان قیمت فروش تاثیر گذارد بوده و قیمتی بالا تر دارد. میزان تخریب سوله در سوله های دست دوم عامل بسیار موثری است .

در صورتی که سال ساخت سوله برای سال های قدیمی تر باشد امکان این که تخریب زیادی را دارا باشد نیز بالا است و در این صورت قیمت پایین تری دارد البته یک استثنا وجود دارد که در صورتی که در ساخت سوله از ابزار موغوبی استفاده شده باشد امکان تخریب کم تر است اما باز هم قیمت کمتری دارد.

یکی دیگر از مواردی که در کیفیت سوله بسیار اهمیت دارد, مجموعه ای است که سوله را می سازد , میزان سطح دانش و مهارت افراد متخصص مجموعه , نوع مصالح مصرفی در ساخت سوله , تجهیزات به کار گرفته در ساخت سوله و .. همه و همه می تواند میزان مقاومت سازه را تعیین کند و در نتیجه قیمت سوله را تایین کند .

پس برای خرید سوله دست دوم و کارکرده حتما به شرکت و کارخانه سازنده آن توجه کنید . به گفته ی برخی افراد سوله هایی که دارای تاریخ ساخت بسیار قدیمی هستند کارایی خود را از دست داده اند و دیگر قابل استفاده نیستند و خطرات عدم استحکام سوله متوجه افراد مشغول به کار در سازه می شود .

خرید سوله درفتح
خرید سوله درفتح

خرید سوله

هدف خریدار سوله دست دوم یا صنعتگرانی که مشتاق خرید سوله هستند, کاهش هزینه هاست اگر سازه با قیمت بالایی خریداری شود مهم ترین مزیت آن زیر سوال می رود , خرید سوله از فروشندگان مجاز این مزیت را هم به همراه خواهد داشت که سوله را با قیمتی منصفانه تهیه کنید .

در دنیای امروز که ساخت انواع سوله جایگزینی برای انواع ساختمان های بتنی و سنگین شده است. شناخت انواع سوله برای افرادی که در پی اقدام برای ساخت یا خرید سوله برای کاربردهای مدنظرشان می باشند، امری ضروری به نظر می رسد. در همین راستا آگاهی یافتن از اطلاعات پایه ای در رابطه با سوله های مختلف، می تواند برای این افراد راهگشا باشد.

داشتن اطلاعاتی مانند کاربردسوله، جنس به کار رفته در آن ها، انواع سوله ها، داشتن قابلیت نصب انواع جرثقیل ها و … اطلاعات مفیدی در این زمینه هستند. در یک تقسیم بندی کلی برای شناخت انواع سوله می توان گفت که سوله های در حال تولید در عصر حاضر به سه دسته ی تیر ورقی، یو بی ام (UBM) و خرپایی تقسیم بندی می شوند.

سازه های تیرورقی به دلیل اسکلت فلزی و استفاده از فولاد بیشتر در ساخت و فاصله زیاد قابها در پی ( باعث استفاده تیر و ستون بیشتر برای تحمل وزن سازه می شود ) سنگین هستند ولی سازه های خرپایی برعکس سازه های تیرورقی به دلیل کاربرد پروفیل در ساختار و همچنین شکل هندسی سازه سبک تر و اقتصادی تر می باشند.

سوله های خرپایی و تیرورقی از لحاظ فونداسیون نیز تفاوت هایی دارند  در ساخت سوله های خرپایی قابهای سوله در فاصله کم (در حدود ۳ متر) قرار می گیرند که باعث عدم نیاز به میلگرد ضخیم و بیشترمی شود و همچنین نیروهای سازه ای را به طور یکسان پخش می کنند در حالی که در سوله های تیرورقی قاب ها در فاصله ۶ متری از هم قرار می گیرند و پی ها به صورت منفرد با شناژ به هم وصل می شوند.

تفاوتشان از لحاظ نما را نیز میتوان اینگونه عنوان کرد که با استفاده از خرپاها می توان برای ساخت سقف سوله ها از اشکال مختلف هندسی استفاده کرد و نسبت به سازه های تیرورقی که فقط به شکل شیبدار و قوسی اجرا می شوند ظاهر زیباتر و متفاوت تری ایجاد کرد. بر روی سازه های خرپایی هم می توان از جرثقیل با تناژ مختلف نصب کرد و این سازه ها هم مثل سازه های تیر ورقی تحمل وزن بالای جرثقیل ها را دارند. در اجرای دهانه های بزرگ، سازه های خرپایی مقرون به صرفه تر از سازه های تیرورقی می باشند.

امروزه برای احداث سقف سوله ها از خرپاهای فضایی استفاده می کنند که از شبکه های دو لایه متشکل از شش ضلعی ها ساخته می شود.

خرید سوله
خرید سوله

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

66811600

09121213368

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید