تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

خرید سوله کوچک

خرید سوله کوچک ، سوله ها از جذاب ترین سازه های معاری هستند که امروزه در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند و به چشم میخورند از مکان های کوچک گرفته تا کارخانجات بزرگ صنعتی، سوله صنعتی شهرک صنعتی غرب تهران و …

از لحاظ ساخت و استقامت بالا و پیاده سازی در کوتاه ترین زمان سوله ها بسیار مورد استقبال مشتریان و صنعتگران قرار گرفته اند سوله از نظر صنعتی با دیگر سازه ها متفاوت است و طراحی آن کاری تخصصی و دقیق است که باید از فیلتر های زیادی مانند استحکام در برابر زلزله ، طوفان، میزان بار برف ، و… عبور داده شود تا به عنوان یک سوله مورد اطمینان تائید و مورد استفاده قرر داده شود.

سوله ها معمولا در ابعاد مختلف ارائه نیشوند و  رهن و اجاره یا خرید سوله کوچک اطراف تهران همچون نوع بزرگتر آن ها متقاضیان خاص خود را دارد ، زیرا تمامی آن ها تنها بر اساس نیازهای خود اقدام به انتخاب انبار یا سوله مورد نظر خواهند کرد .

در ادامه برخی از دلایل اجاره این سوله ها به اختصار بیان می شوند . در اکثر نقاط دنیا پایتخت ها نسبت به سایر شهرهای یک کشور جمعیت بیشتری را درخود جای داده اند ، بطوری که بافت سنتی را در این شهر ها کمتر می توان مشاهده کرد و بیشتر مناطق به دلیل جمعیت زیاد به آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی تبدیل شده اند .

بعضی از افراد نیز برای رهایی از مشکلاتی نظیر ترافیک و آلودگی به احداث منازل در اطراف شهر و در مکان هایی به نسبت خلوت تر روی آورده اند . این مکان ها که اکثراً در حاشیه شهرها واقع شده اند ، بیشتر محل قرارگیری کارخانه ها و صنایع مختلف هستند و صنعتگران معمولا برای سرمایه گذاری یا خرید سوله کوچک و بزرگ یا کارگاه و … به این مناطق مراجعه میکنند.

ولی به دلیل رشد جمعیت و قرار گیری منازل در کنار آن ها به دلایلی از جمله پیامد های منفی (آلودگی هوا و آلودگی های صوتی) برای انسان ناچار به جابجایی و نقل مکان به شهرهای اطراف می شوند .

تهران نیز به عنوان پایتخت کشور از این حیث مستثنی نبوده است و بسیاری از صنایع و کارخانه های تولیدی خود را به شهر ها و شهرستان های خود چون اسلام شهر ، پاکدشت ، ورامین ، چهار دنگه ، کرج و … انتقال داد تا بتواند به اهدافی چون کاهش آلودگی پایتخت ، ایجاد اشتغال در این مناطق ، کاهش هزینه های صنعت و افزایش تولید و صادرات دست یابد .

یکی از مواردی که افراد هنگام اجاره یا خرید سوله کوچک مد نظر دارند استحکام سازه است. معمولا سازه‌ها به صورت ضد زلزله بوده چون بسیار سبک می‌باشند و در مقابل سرعت باد تا بیش از ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت مقاوم هستند؛ همچنین به دلیل داشتن شیارهای متعدد بر روی سطح خود جریان هوا به عنوان یک پوشش عایق در آن‌ها عمل می‌کند.

البته در مناطق بسیار سرد نظیر سیبری یا مناطق بسیار گرم می‌توان از پوشش‌های پلی اورتان برای عایق استفاده کرد. این سازه‌ها بر روی یک فونداسیون سبک قابل اجرا هستند همچنین نیازی به جوشکاری ندارند.

معمولاً اتصال اغلب قسمت های یک سوله بوسیله پیچ و مهره ، و در مواردی نیز از طریق جوش انجام می‌گیرد. به دلیل اینکه تمامی قطعات در کارخانه ساخته می‌شوند معمولاً عملیات نصب در چند روز خاتمه می‌یابد و این امر باعث صرفه جویی فراوان در وقت و هزینه شما می‌گردد.

سوله خرپایی نمای بالا امروزه با توسعه یافتن علم و تکنولوژی دیگر روش‌های سنتی و قدیمی پاسخگوی نیازهای کنونی نمی‌باشند زیرا رقابت در دو زمینه قیمت و سرعت ساخت از بسیار زیاد شده و از اهمیت ویژه‌ای بر خوردارند، به همین دلیل هم‌اکنون روش‌های ساخت سوله نیز تغییر کرده و از دستگاه‌هایی نظیر (یو بی ام و کی اس پن) استفاده میشود که سرعت ساخت را تا حداقل ۵ برابر افزایش می‌دهند و قیمت تمام شده سازه را به میزان حداقل ۵۰ درصد کاهش می‌دهند.

بدون شک احداث انبار صنعتی و سوله تنها برای برخی از تولیدکنندگان مقرون بصرفه خواهد بود و خیلی از فعالین اقتصادی از پس هزینه ی آن برنمی آیند ، در نتیجه سایر تولید کنندگان سراغ اجاره یا خرید سوله کوچک  در اطراف تهران و در محل قرارگیری خود خواهند رفت تا از مزیت های این سوله ها با کمترین هزینه بهره بگیرند .

خرید سوله کوچک
خرید سوله کوچک

 

برخی از مواد تولیدی توسط شرکت ها از جمله مواد شیمیایی ، مواد اشتعال زا ، مواد فاسد شدنی را بدلیل ماهیتشان نمی توان در محل های بزرگ در کنار سایر مواد قرار داد .

این مواد براساس استاندارد انبار داری مواد دارای شرایط ویژه ای هستند که باید هنگام نگهداری از آن ها رعایت شود . فراهم کردن شرایط خاص نگهداری در سوله های بزرگ برای انبار داران پر هزینه خواهد بود و درنتیجه از مشتریان نیز مبلغ اجاره بیشتری را درخواست خواهند کرد.

بنابراین هم به نفع تولید کنندگان و هم انبار داران خواهد بود تا با استفاده از اجاره یا در صورت داشتن بودجه خرید سوله کوچک اطراف تهران ضمن کاهش در هزینه ها برای مشتریان ، تعداد تقاضا برای خرید سوله ی کوچک اطراف تهران را نیز افزایش دهند .

تولید کنندگان کوچک که متقاضیان اصلی این انبار ها و سوله ها هستند شاید لزومی را برای اجاره یا خرید سوله کوچک حس نکنند و نگهداری کالاها درون حیاط محل کار خود را ترجیح دهند ؛ اما این تنها تا زمانی است که از امکاناتی نظیر سیستم های مجهز برای نگهداری مواد در شرایط خاص ، سیستم های اطلاع رسانی از موجودی دقیق انبار و عدم نگرانی از بابت بارش های جوی روی کالاهای خود که توسط این سوله ها به مشتریان عرضه می شود اطلاع نداشته باشند .

این ویژگی ها برخی از فعالان در عرصه تولید در تهران و حتی تاجرانی را که به نحوی با تهران برای معاملات کالا در ارتباط هستند ترغیب خواهد کرد تا به سمت خرید سوله کوچک  بروند .

 

بنر

 

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید