تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

انبار صنعتی ارزان در فتح

انبار صنعتی ارزان در فتح ؛ سلام به همراهان عزیز در این مطلب میخواهیم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا  با انبار صنعتی آشنا شده و بتوانید برای خرید، فروش، اجاره و … سالن(سوله) ، انبار ،کارگاه ، مغازه و غیره  بهتر تصمیم بگیرید.

سوله چیست؟

سوله عبارت است از سازه ای فلزی و مقاوم است که در هر شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار گرفته می شود چرا که در نوع خود بهترین هستند و در مقایسه با دیگر انواع سازه های فلزی پر استفاده تر می باشند است و با صرف هزینه بسیار کمتری در مقایسه با ساختمان های بتنی و فلزی طراحی و ساخته می شود. منظور از طراحی ارزان , ساخت ارزان و حتی نصب کم هزینه است که همین قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی موجب شده است تا بسیاری این نوع سازه ها را ترجیح دهند .

سوله ارزان چیست؟

سوله ارزان

را می توان در هر کاربری و شرایطی اعم از صنعتی , کارگاهی , کشاورزی , نمایشگاهی , تعمیرگاهی و .. مورد استفاده قرار داد البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که قیمت سوله ها به دلیل روش ساختی که دارند ارزان است نه کیفیت پایین سازه , بسیاری بر این باور هستند که سوله ها به دلیل قیمت پایین از کیفیت و استحکام پایینی برخوردار هستند به همین دلیل هم از خرید این نوع سازه های پرقدرت و مستحکم سر باز می زنند که این باور غلطی است.

خرید سوله ارزان ،سوله ارزان روش ساخت متفاوتی دارد , سوله هایی که در قدیم ساخته می شدند قیمت بالایی داشتند اگرچه از استحکام و کیفیت مطلوبی برخوردار بودند،اما به دلیل وزن بالای این سازه ها هزینه بیش تری در این باره صرف می شد . اما امروزه برای خرید سوله ارزان با استفاده از روش های جدیدی آن ها را میسازند این نوع سوله ها دارای وزن بسیار سبکی هستند و ساخت آن ها با علم روز سوله سازی عجین شده است از این رو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند .

انبار صنعتی ارزان در فتح

انبار صنعتی ارزان 1
انبار صنعتی ارزان 1

 

از موارد دیگر در مسئله ی خرید یا رهن انبار ،میتوان به انبار های مواد غذایی اشاره کرد . برای مثال انبار مواد غذایی مدارس ، یا سردخانه های بزرگ برای گوشت و مرغ ، رستوران های بزرگ ، یا هر مورد دیگری که نیاز به فضایی کاملا بهداشتی و دمای مناسب داشته باشد .

انبارهای مواد غذایی از بقیه ی انبارهای دیگر کمی متفاوت است. در این نوع انبار ها باید دمای فضا به گونه ای وجود داشته باشد که طبق اصول بهداشت و جلوگیری از بروز بیماری و میکروب ها تعبیه شده باشد. برای دست یافتن به این اصول مهم از استانداردهای بهداشتی و انبارداری مواد غذایی پیروی کرد.

از دیگر مواردی که  در مسئله ی خرید یا اجاره انبار ،میتوان به انبار های مواد غذایی اشاره کرد . برای مثال انبار مواد غذایی مدارس ، یا سردخانه های بزرگ برای گوشت و مرغ ، رستوران های بزرگ ، یا هر مورد دیگری که نیاز به فضایی کاملا بهداشتی و دمای مناسب داشته باشد .انبار صنعتی ارزان در فتح

انبارهای مواد غذایی از بقیه ی انبارهای دیگر کمی متفاوت است. در این نوع انبار ها باید دمای فضا به گونه ای وجود داشته باشد که طبق اصول بهداشت و جلوگیری از بروز بیماری و میکروب ها تعبیه شده باشد. برای دست یافتن به این اصول مهم از استانداردهای بهداشتی و انبارداری مواد غذایی پیروی کرد.

املاک صنعتی شامل چه مواردیست؟

در برگیرنده هر نوع زمین یا ساختمانی که مجوز هرگونه فعالیت صنعتی اعم از تولید، خرید انبار جهت دپوی کالا و محصولات مربوطه و یا توزیع را داشته باشد از قبیل:

کارخانجات

تعمیرگاهها

کارگاههای تولیدی

انبار

 میباشد. ساختمان یا محوطه ‌ای تجاری است که با بهره ‌برداری از یک سیستم صحیح طبقه‌ بندی و تنظیم، برای نگهداری یک یا چند نوع کالای بازرگانی، صنعتی، مواد اولیه و یا فرآورده‌ های مختلف، استفاده می‌گردد . علاوه بر آن خرید انبار به عنوان نقاط و تأسیساتی برای نگهداری موقت به منظور توزیع و تجمیع کالاها در سیستم‌های توزیع نیز استفاده می‌شود.

انبار صنعتی ارزان
انبار صنعتی ارزان

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

۰۲۱۶۶۸۱۱۶۰۰ __ ۰۹۱۲۱۲۱۳۳۶۸

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

نظرتان را بنویسید