تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

اجاره سوله با برق صنعتی

اجاره سوله با برق صنعتی ، شما معمولا سوله ها را به صورت یک  اسکلت فلزی دیده اید که گاهش با ورق های پروفیلی یا غیره سرپوشیده شده است. سوله صنعتی یک سیستم سازه‌ای تقویت شده برای سوله‌های پیش ساخته جهت بهبود سازه در اثر بارهای استاتیکی است.
این نوع سازه ها که در حال حاضر کاربری های متفاوتی دارند و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند از سالیان قبل، قابلیت تولید در ایران را پیدا کرده  و همگام با پیشرفت تکنولوژِی، تغییرات مثبتی در ساخت آن ها پدید آمده است.

کاهش هزینه ها و سرعت در ساخت، به عنوان ویژگی های بارز این سازه ها، باعث شده است که ساخت آن ها مورد توجه و استقبال افراد مختلف در کارهای متفاوت قرار بگیرد .
میزان هزینه ها به این دلیل در ساخت این سازه ها کاهش یافته است که؛ عمده ی متریال به کار رفته در ساخت آن ها از فلز بوده و نیازی به داشتن فوندانسیون زیادی ندارند. برای طراحی و ساخت سوله های صنعتی لازم است که مراحلی از قبیل طراحی ، ساخت ، نصب ، پوشش ، تاسیسات ، تجهیز سوله و .. طی شود , تا در نهایت سوله ای مستحکم و مقاوم ساخته شود.

از طرف دیگر به این دلیل که می توان در مدتی کوتاه، قسمت های مختلف اسکلت سازه ها را برش داده و به وسیله ی دستگاه های مختلف آمده کرد  و نیز در مرحله ی بعد از آن، یعنی مرحله ی اجرا سازه در محل، در کمترین زمان آن ها را در محل نصب به یکدیگر متصل کنیم، سرعت در ساخت و بهره برداری از آن ها نسبت به ساختمان سازی هایی با همین کاربری به میزان قابل توجهی افزایش یافته  و به عنوان سازه هایی سریع ساخت، که از استحکام زیادی هم برخوردار می باشند، در میان کاربران زیادی رواج پیدا کرده اند.

یکی از موضوعات مهمی که برای افرادی که برای کسب و کارشان به دنبال اجاره یا خرید سوله هستند حائز اهمیت است خرید و اجاره سوله با برق صنعتی است برق صنعتی عبارت است از روشها و تکنیک هایی جهت کنترل و استفاده از برق در صنعت وساختمان برق صنعتی یعنی کنترل سه فازی که وارد یک کارخانه, کارگاه یا سوله با برق صنعتی می شود.

این کنترل باعث می شود بتوانیم از برق سه فاز برای روشن و خاموش کردن یکسری تجهیزات صنعتی و رساندن توان مورد نیازشان استفاده کنیم  پس با توجه به این توضیحات اجاره سوله با برق صنعتی میتواند بر کسب و کار شما تاثیر گذار باشد.

اجاره سوله با برق صنعتی
اجاره سوله با برق صنعتی

 

سیستم برق رسانی خارجی فشار قوی و نصب ترانس های مورد نیاز تا داخل سازه معمولا بر اساس نقشه ی سوله ها با متریال های مناسب تهیه و نصب میشوند . اولین و مهمترین کاربرد برق صنعتی، در صنعت و در مکان هایی مانند کارخانه های صنعتی و تولیدی سوله و کارگاه ها است.

غالبا، به دلیل مصرف بیش از اندازه برق در این مکان ها، آنها باید راهکارهایی را برای کاهش مصرف برق ارایه داده و به طور جدی به کار گیرند،
تا مجبور نباشند بیش از مقداری که برایشان تعریف شده ، از برق استفاده کنند زیرا در این صورت، هزینه برق به صورت تصاعدی محاسبه میشود  . دلیل اجاره سوله با برق صنعتی همین موضوع است .

 

بنر

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

02166811600 __ 09121213368

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید