تماس با ما:

02166811600

جزئیات وبلاگ

رهن و اجاره انبار غرب تهران

رهن و اجاره انبار غرب تهران

این روزها جهت جست‌وجوی ملک از پلتفرم های هوشمندی استفاده می‌شود که کارها را بسیار آسان‌تر می‌کند. فناوری تقریبا در تمام لایه‌های زندگی بشر رسوخ کرده و نحوه فعالیت‌های ما را به کلی تغییر داده است. امروزه بشر بسیاری از فعالیت ‌هایی را که در گذشته‌ای نه چندان دور به شیوه سنتی انجام می‌داد، تنها با کمک اینترنت و گوشی‌های هوشمند انجام می‌دهد.

داشتن فضای کافی برای نگهداری کالا از گذشته جزء مشکلات فروشندگان بوده است. این مسئله حتی برای فروشندگان آنلاین و کسانی که فروشگاه های اینترنتی دارند و در کسب و کارهای تجارت الکترونیکی مشغول به فعالیت هستند نیز وجود دارد و با توجه به مجازی بودن فروشگاه آنلاین، این مسئله بیشتر احساس می شود.

با توجه به رشد روزافزون صنایع بزرگ و کوچک در کشور نیاز به خرید انبار و یا رهن و اجاره انبار بیشتر از گذشته حس می‌شود. شهرک‌های صنعتی اطراف تهران این فرصت را برای اجاره انبار مناسب با مساحت ‌های مختلف فراهم کرده است.

از بهترین نقاط برای اجاره ی انبار محدوده غرب تهران میباشد . این منطقه از شهر داراي شرايط ويژه دسترسي مي باشد ، با اين تفاوت كه اين دسترسي به شهر هاي غربي كشور و مجاورت استان هايي نظير البرز و قزوين مي باشد . از اين روست كه اهميت رهن و اجاره انبار غرب تهران ، حتي از شرق نيز بيشتر مي باشد .

وجود شهرهاي انديشه ، قدس ، رباط كريم ، اسلامشهر ، شهريار و … در مناطق غربي و جنوب غربي تهران ، سبب شده است تا صاحبان سرمايه و مشاغل ، تمايل بيشتري به رهن و اجاره انبار غرب تهران داشته باشند . نزديكي انبار اجاره اي در غرب تهران به فرودگاه مهرآباد و امام خميني ، آزاد راه تهران كرج – قزوين – رشت و بزرگراه هاي متعدد در غرب تهران ، گواه ديگريست بر اين ادعا كه رهن و اجاره انبار غرب تهران توانايي پاسخگويي به يكي از نيازهاي بنيادي مهم انبار كه همان نزديكي به شريان هاي ارتباطي است را داراست .

با توجه به وجود كارخانه هاي بزرگ و كوچك در جاده هاي منتهي به كرج و قم و حجم زياد مواد خام اوليه و محصولات نهايي ، اجاره يا خريد اين انبارها ، بيش از پيش اهميت مي يابد .در هنگام رهن و اجاره انبار غرب تهران يكي از مهمترين عواملي كه بايد مورد توجه قرار گيرد ، مبحث ايمني انبار مي باشد .

از آنجا كه انبارها محل نگهداري سرمايه هاي يك مجموعه مي باشد ، عدم رعايت نكات ايمني در آن ها ، مي تواند پيامد هاي جبران ناپذيري در بر داشته باشد لذا از مهمترين عوامل ايمني در رهن و اجاره انبار غرب تهران مي توان به خاصيت عدم اشتعالي مصالح بكار رفته در ساخت آن ، احداث و وجود بناي مذكور در مختصاتي قابل دسترسي ( براي تمامي وسايل نقليه ) ، رعايت فواصل و ابعاد استاندارد سازه انبار با توجه به اصول عمراني و معماري ، رعايت نكات ايمني و امنيتي اشاره كرد .

املاک صنعتی هیراد با برترین برند املاک صنعتی با بیش از ۲۰ سال تجربه، با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید ،فروش ، رهن و اجاره کارخانه، کارگاه ، سوله ، انبار ، دفتر اداری و…آماده مشاوره و تنظیم عقد قراداد با شما مشتریان محترم می باشد.

راههای ارتباطی ما :

www.Amlakhirad.com ، www.Hiradmelk.com

شماره تماس کارشناسان هیراد:

۶۶۸۱۱۶۰۰-۰۹۱۲۱۵۱۵۶۸۸

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرتان را بنویسید